Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 березня, 11:51:26

Прокуратурою повернуто незаконно передані у приватну власність землі лісового фонду

11.06.2015   14:40

Апеляційний суд Чернігівської області погодився з позицією прокуратури області та залишив в силі рішення Деснянського районного суду м. Чернігова, яким задоволено позов прокуратури та визнано недійсним рішення Чернігівської міськради, яким у власність фізичній особі безоплатно в межах міста Чернігова надано майже 1 га земель лісового фонду. Одночасно з цим скасовано і державний акт на право приватної власності на землю.

Як з’ясувалося, підставою для оформлення землевпорядної документації стали сфальсифіковані головою садівничого товариства документи, внаслідок чого розмір земельної ділянки з 6 соток виріс майже до гектара.

Власником спірної ділянки, за «дивним» збігом обставин, став син голови вказаного садівничого товариства.

Отримавши документи, що посвідчують право власності на землю, відповідач обніс її огорожею, прихопивши берези та сосни, що росли вже в лісі.

Однак через втручання прокуратури «сімейний підряд» не спрацював. Через жадібність та шахрайські оборудки батько отримав судимість, а син позбувся землі.

Останні новини Чернігівщини

“Jazz-куліса”: традиція і посттрадиція

“Jazz-куліса”: традиція і посттрадиція 10:56

Нову програму, в яку увійшли композиції традиційного та посттрадиційного джазу, 22 березня 2025 року представив джаз-бенд “BissQuit” в межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса”.

 Прилуцькі поліцейські оголосили підозру чоловіку, який ошукав пенсіонерку за схемою «ваш родич у біді»

Прилуцькі поліцейські оголосили підозру чоловіку, який ошукав пенсіонерку за схемою «ваш родич у біді» 10:53

Cлідчі Прилуцького районного відділу поліції вручили повідомлення про підозру 39-річному мешканцю Одещини, який у шахрайський спосіб заволодів грошима прилуцької пенсіонерки. Сума збитків склала 15 тисяч гривень, 650 доларів та 150 євро.

Поліція Чернігівщини фіксує наслідки російських атак у Прилуцькому районі 10:52

Ввечері, 22 березня, російська армія вкотре атакувала ударними безпілотниками Чернігівщину. Внаслідок атаки у Варвинській громаді Прилуцького району вогнем знищено житловий будинок та господарчу споруду, пошкоджено сусідні домогосподарства (житлові будинки, сараї) та три автомобілі різних власників.

Офіси «Зроблено в Україні» - новий формат підтримки підприємців, новий підхід до масштабування бізнесу і зайнятості населення

Офіси «Зроблено в Україні» - новий формат підтримки підприємців, новий підхід до масштабування бізнесу і зайнятості населення 10:50

Днями директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник та фахівці офісів «Зроблено в Україні» Чернігова та Прилук взяли участь у конференції «Підприємництво без бар’єрів: офіси «Зроблено в Україні» як драйвери змін», що відбулася в Києві.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 44 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 43 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини