Рятувальники разом із регіональними засобами масової інформації провели рейдову перевірку місць масового відпочинку людей біля води
Відпочинок біля води - це улюблений вид відпочинку дітей та дорослих. Такий відпочинок серед населення користується великим попитом. Проте, недотримання заходів безпеки може привести до трагічних наслідків. На Чернігівщині з початку купального сезону потонуло 10 людей. З огляду на це, рятувальники ДСНС вживають усі можливі заходи, аби не допустити трагічної статистики загибелі людей на водоймах.

Тому, 10 червня у Чернігові співробітники обласного Управління ДСНС спільно із регіональними засобами масової інформації провели рейдову перевірку місць масового відпочинку людей біля води. Слід зазначити, що в Чернігівській області визначено органами влади 22 таких місця, проте кількість стихійних пляжів у кілька разів більша.
Єдиний офіційний міський пляж в обласному центрі - "Золотий берег", де вжиті усі вимоги правил безпеки: дно акваторії обстежене водолазами, є рятувальний та медичний пости, засоби порятунку людей. Також визначені місця масового відпочинку людей біля води на березі р. Стрижень, що біля лісопаркової зони відпочинку «Ялівщина»; на березі р. Десна біля готелю «Брянськ»; біля човнової станції в районі «Бобровиця» та на гідрокар’єрі в районі «Лісковиця».
З метою профілактики загибелі людей на водних об'єктах, співробітники обласного Управління ДСНС провели з відпочивальниками профілактичні бесіди, вручили пам'ятки та листівки попереджувального характеру. Слід зазначити, що такі відпрацювання проводяться по всій території Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували реформу управління публічними інвестиціями 11:51
Команда Мінрозвитку презентувала для Чернігівської і Сумської областей реформу управління публічними інвестиціями.
Кулінарний хаб у Чернігові — майданчик для змін у харчуванні дітей області 11:28
Цього року в КЗ «Чернігівський центр ПТО» Чернігівської обласної ради запрацював кулінарний хаб — єдиний в регіоні. На його потужностях, окрім учнів профтеху, освоюючи нові для себе технології, вчаться готувати й кухарі, що працюють у шкільних їдальнях або на дотичних підприємствах.
Поліція проводить перевірку за фактом ймовірних хуліганських дій у Чернігові 10:07
Учора до поліції надійшло повідомлення, що в місті Чернігові на зупинці перебуває невідомий хлопець, який тримає в руках предмет, що схожий на пістолет і споряджає його набоями.
Повідомлення про початок відбору кандидатів до складу Ради ветеранів при Чернігівській обласній державній адміністрації 09:26
Відповідно до розпорядження (pdf, 252 КБ) начальника Чернігівської обласної військової адміністрації від 20 червня 2025 року № 783 «Про утворення ініціативної групи» та з урахуванням Порядку та умов відбору кандидатів до складу Ради ветеранів при Чернігівській обласній державній адміністрації, затверджених заступником голови Чернігівської обласної державної адміністрації 20 червня 2025 року (далі – Порядок та умови), 23 червня 2025 року оголошується початок відбору кандидатів до складу Ради ветеранів при Чернігівській обласній державній адміністрації (далі – Рада ветеранів).
Відновлено гаряче водопостачання за низкою адрес у Чернігові 08:50
Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради інформує, що 20 червня 2025 року о 17:00, після завершення аварійно-ремонтних робіт на теплових мережах, відновлено подачу гарячої води до житлових будинків, закладів освіти та охорони здоров’я за численними адресами міста.