Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 грудня, 02:47:38

Корбан оголосив війну чернігівському меру?

11.06.2015   09:30Агенцiя

Дивна реклама, яка з’явилася на вулицях міста, викликала не аби який подив чернігівців. На рекламних площинах плакатах розміщено повідомлення «Укроп проти редиски».

Багато хто здогадався, що це не рекламна кампанія якогось овочевого ринку (адже «укроп» українською перекладається як «кріп»). Отже «укроп», вірогідніше, є просто політичною назвою, яку вже оголосила одна політична сила і яку пов’язують із Геннадієм Корбаном. А він, як відомо, заявив про намір спробувати себе на виборах в окрузі №205. Але проти кого він виступає?

Політичний оглядач Олексій Француз вважає, що йдеться про чернігівського мера Олександра Соколова.
«Чесно кажучи, я завжди думав, що у нас в місті «редиска» – це Соколов. І не раз в жартах від місцевих політиків чув таке звернення в його адресу. Мамі показав, а вона мені – а що, мер теж на вибори йде?», – написав він у соціальній мережі Фейсбук.
Він також зауважує, що одіозний дніпропетровський бізнесмен Геннадій Корбан і його команда погано занурилася в місцеву специфіку і не вивчили округ.

«Щось погано відстежують тенденції і «клікухи» хлопці», – жартує Француз.


PR

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини