Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 грудня, 03:21:03

Перехід у конструктивне русло

11.06.2015   09:12

Робота Громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації набула ознак конструктивності. Перелом настав на засіданні 9 червня.

По-перше, явка громадських радників була рекордною, з’явилися також і керівники відділів РДА на чолі з в.о. голови Батраком С.А.

Під час розгляду питання, яке стосувалося налагодження механізму співпраці між Громадською радою та райдержадміністрацією за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, Сергій Анатолійович визнав, що і протоколів засідань він не читає, і контрольних функцій ГР не розуміє… Роз’яснили, зацитувавши Положення, пункти деяких рішень з протоколів.

Домоглися й отримали громадські активісти план роботи адміністрації на поточний місяць, відповідно до якого й поради надаватимуться. Таким принципом – спочатку пропозиції ГР, а потім рішення РДА, там де треба радитися з громадськістю, домовилися керуватися надалі.

Наступним було питання організації лікувального процесу в ЦРЛ та план дій для покращення якості роботи закладів охорони здоров’я в районі. Доповідав головний лікар Солодько Ю.П. Не будемо переповідати суху статистику, адже не менш черствим є ставлення до пацієнтів людей у білих халатах. У результаті летальні випадки: на свіжій пам’яті, у переддень сороковин, смерть колеги Науменка М.М. До того ж перебувати у лікарні у вихідні й святкові дні не бажано – допомоги практично ніякої (між іншим ситуація типова й для інших бюджетних сфер).

Чим ми можемо вам допомогти? - запитав у Юрія Павловича Микола Шкурко.

Вирішили з’ясувати це під час зустрічі з колективом лікарні. Щоправда, шестеро медпрацівників зачекалися у черзі на отримання земельної ділянки і це також псує їм настрій перед зустріччю з пацієнтом. Які є важелі у керівника? Пряник влада не дає, а батіг у наші часи не метод.

Спікерами на засіданні були як завжди Володимир Ювко, Валентина Щокіна, Михайло Зібницький, Олександр Давиденко, Микола Шкурко, у конструктивне русло скеровував раз-у-раз Дмитра Артеменка голова ГР Юрій Римський. Решта із 17 членів відмовчувалася. Тож для продовження конструктиву треба б активізувати пасив.

Наступне засідання намічене на 23 червня і буде розглядати роботу відділів освіти і культури, а також має заслухати інформацію щодо територіальної реформи. Сподіваються радники побачити до того часу реагування РДА на їх останні пропозиції.

Останні новини Чернігівщини

В чернігівському Пункті Незламності малеча долучилась до конкурсу малюнку

В чернігівському Пункті Незламності малеча долучилась до конкурсу малюнку "Я у безпеці з МВС" 15:35

Сьогодні один із чернігівських Пунктів Незламності став осередком не тільки тепла та світла, але й творчості та навчання.

Майже 1,8 мільярди гривень отримали бюджети Чернігівщини  у листопаді 2022 року

Майже 1,8 мільярди гривень отримали бюджети Чернігівщини у листопаді 2022 року 14:43

У листопаді поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено до бюджетів усіх рівнів майже 1,8 млрд грн податків та зборів, що на 27,6 відс. або на 384 млн грн більше, ніж у листопаді минулого року.

АМУ: рішення суду щодо Атрошенка нівелює антикорупційне законодавство

АМУ: рішення суду щодо Атрошенка нівелює антикорупційне законодавство 14:41

Відсторонення міського голови Чернігова Владислава Атрошенка від посади за рішенням суду - безпрецедентний випадок в історії незалежної Україні, який носить політичний характер і несе загрозу місцевому самоврядуванню, демократії та правам всіх громадян України. З такою заявою виступило правління Асоціації міст України

За 11 місяців у Чернігівській області працевлаштувлися більше 8 тисяч працівників

За 11 місяців у Чернігівській області працевлаштувлися більше 8 тисяч працівників 14:36

Саме стільки громадян області забезпечено роботою, з них близько 700 оперативно, до набуття статусу безробітного.

Архітектор з Чилі допомагатиме відновлювати Чернігівщину

Архітектор з Чилі допомагатиме відновлювати Чернігівщину 10:23

Перспективи співпраці щодо відбудови Чернігівської області обговорили сьогодні на онлайн-зустрічі перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем та чилійський архітектор Крістіан Віттіг. Участь у зустрічі також взяли представники профільних структурних підрозділів ОВА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини