Березенко бореться із земельним дерибаном у Чернігові
Скандальне будівництво багатоповерхівки навпроти Єлецького монастиря можуть зупинити ще до свого початку. Про це повідомив генеральний прокурор Чернігівської області Віктор Носенко під час наради в Раді регіонального розвитку Чернігівщини.
Скандальне будівництво багатоповерхівки навпроти Єлецького монастиря можуть зупинити ще до свого початку. Про це повідомив прокурор Чернігівської області Віктор Носенко під час наради в Раді регіонального розвитку Чернігівщини.
"Сьогодні матеріали, які слугували для ухвалення рішення, очікуються з Чернігівської міської ради і їх перевірятимуть. Якщо технічні документи, що додаються, не відповідають законодавству, то будуть позови до судів", - сказав він. Ініціаторами відповідного запиту до прокуратури стали місцеві бізнесмени і координатор Ради регіонального розвитку Сергій Березенко, який і організував зустріч підприємницького активу з Віктором Носенко.
Причому це не перший приклад організації безпосереднього діалогу чернігівської громади з високопоставленими чиновниками і навіть членами уряду, в ході яких піднімається питання незаконного виводу з комунальної власності привабливих земельних ділянок в міській смузі.
Раніше також за ініціативою Сергія Березенка активісти зустрілися з міністром екології і природних ресурсів України Ігорем Шевченком, якого повідомили про випадки дерибану землі в районі РЛП "Ялівщина".
Як повідомлялося раніше, дніпропетровський бізнесмен Геннадій Корбан, що висунув свою кандидатуру на вибори в одномандатному окрузі №205, обіцяв чернігівцям зупинити незаконні махінації із земельними ділянками в місті. Про його активність у цьому напрямку поки не повідомлялося.
Сана Бойко
PR
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.