ДАІ шукає свідків автопригоди
Слідчим відділенням розслідування дорожньо-транспортних пригод в Чернігівській області проводиться розслідування провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, що мала місце 27 травня 2015 року в місці Чернігові.
Патруль ДПС
27 травня близько 21 години 2015 року водій автомобіля «VW Bora», державний номерний знак СВ9023ВВ, рухаючись в місті Чернігові по вулиці Любецька зі сторони вулиці Щорса в напрямку вулиці Щорса в напрямку вулиці Ріпкинська та в районі будинку №26 по вулиці Любецька скоїв наїзд на пішохода, яка перетинала проїжджу частину по пішохідному переходу зліва направо відносно напрямку руху автомобіля.
В результаті дорожньо-транспортної пригоди пішохід отримала тілесні ушкодження у вигляді перелому правого колінного суглобу.
Державтоінспекція Чернігівської області звертається за допомогою до учасників дорожнього руху, щодо встановлення можливих свідків обставин автопригоди, що сталася.
Контактні телефони: 619-784, 723-632, або 102.
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10
Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
У Чернігові посмертні державні нагороди передали рідним загиблих оборонців 08:39
У Чернігівській ОВА передали державні нагороди родинам полеглих воїнів начальник ОВА В’ячеслав Чаус, очільник Нацполіції області Іван Іщенко та військові.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.