Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 02:38:53

Чернігівський окружний адмінсуд розгляне по суті позов прокурора про незаконне встановлення облрадою пільгової оренди комунального майна

09.06.2015   08:01Агенцiя

Київським апеляційним адміністративним судом задоволено апеляційну скаргу прокуратури області у судовому спорі до Чернігівської обласної ради про зобов’язання привести у відповідність до законодавства розрахунок та використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад області. Справу повернуто до Чернігівського окружного адміністративного суду для розгляду по суті.

Суд апеляційної інстанції визнав безпідставними висновки суду першої інстанції щодо пропущення прокурором строків звернення до суду та скасував незаконну ухвалу про залишення позову без розгляду.

Як встановлено прокуратурою області з року в рік одним і тим же суб’єктам господарювання на підставі Методики розрахунку та використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області, затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 25.03.2011встановлюється пільговий розмір орендної плати, що призводить до недоотримання обласним бюджетом значних коштів.

Аналогічні порушення допущено при неправомірному витрачанні обласною радою 50% орендної плати замість встановлених постановою Уряду 30 % на утримання комунального підприємства «Діловий центр».

На усунення виявлених порушень прокурором пред’явлено до суду позов про зобов’язання обласної ради на черговій сесії розглянути питання по приведенню окремих пунктів Методики у відповідність до чинного законодавства, а також визнання бездіяльності обласної ради, яка допустила невідповідність цього документу вимогам закону, протиправною.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини