Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 12:26:07

У Держфінінспекції привітали переможців конкурсу дитячого малюнку ’’Я – з родини ревізорів’’

08.06.2015   14:57Агенцiя

З нагоди вшанування Міжнародного дня захисту дітей уже шостий рік в органах Держфінінспекції України проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку ’’Я - з родини ревізорів’’.

Цьогорічний конкурс проходив під гаслом  ’’Наші діти – бійцям АТО’’.

Діти працівників служби в області теж приймали участь у конкурсі, щоб висловити свою підтримку захисникам України та продемонструвати власне бачення родинних цінностей, рідної країни і патріотизму.
   
Серед переможців конкурсу другий рік поспіль є і наші діти. Так, у віковій категорії до 7-ми років перше місце зайняла 6-річна Софія Жир з малюнком ’’Нам не треба війни’’, у старшій віковій категорії ’’срібло’’ здобули
9-річна Катерина Калачова та 11-річна Анастасія Науменко.
   
Юні художники завітали до Держфінінспекції в Чернігівській області. Переможцям конкурсу вручено дипломи і подарунки, всі діти отримали подарунки. 
    
За лічені хвилини у залі запанувала весела і невимушена атмосфера: діти читали вірші, розважалися конкурсами і вікторинами.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.