Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 07:40:32

Стоматолог з Чернігова мало не вбила хлопчика з гемофілією

06.06.2015   10:25Агенцiя

Батьки вже поскаржилися до прокуратури.

В Чернігові візит трирічного хлопчика до стоматолога завершився лікарняним ліжком. Дитині хворій на гемофілію вкололи знеболювальне. Йому стало зле - і зараз за його життя борються лікарі обласної дитячої лікарні. Деталі з'ясовували наші журналісти.

Будь-яке падіння для Кирилка може стати летальним. Й нього не згортається кров. Гемофілію виявили півтора роки тому. В особистій медичній карті цей діагноз є, каже бабуся. Тож батьки повели хлопчика до стоматолога без жодних побоювань.

"Він почав нервуватися та крутитися, а тоді вона й каже давайте введемо йому анастезію, щоби він спокійно себе вів. Невістка каже що у нас гемофілія, на що лікар. Ми мені не розказуйте я сама знаю і навчати мене не потрібно", - говорить Надія Москаленко, бабуся.

Після лікування зубів обличчя хлопчика набрякло. Бабуся показує фотографію онука. Таким він став уже за дві години. Минуло дві доби, а медикам дитячої лікарні ще не вдалося зупинити кровотечу.

"Йому полічили зуб і зробили укол, а уколу ніякого не треба робити, він дуже тяжкий", - говорить Ірина Баєвська, завідуюча відділення чернігівської обласної дитячої лікарні.

Прокоментувати свої дії стоматолог, яка робила анестезію, відмовилася. Ось як коментують це юристи.

"Для лікаря це вже однозначно, можна кваліфікувати як лікарську недбалість, а якщо це призведе до тяжкого стану, хоча вже є ускладнення зі здоров'ям. Це кримінальна відповідальність, якщо мала місце лікарська помилка", - говорить Олексій Кінебас, адвокат.

В дитячій стоматполіклінніці розповіли, що більшість скарг, що надходять до адміністрації, адресовані саме цій лікарці. На її рахунку кілька доган, та звільнити з посади чи відсторонити її забороняє закон.

"Кодекс законів про працю забороняє звільнити з посади матір одиначку, яка виховує неповнолітню дитину і вона про це знає і це стосується і цієї лікаря", - говорить Володимир Струц , головний лікар дитячої стоматполіклініки.

Батьки вже поскаржилися до прокуратури. Їхню заяву внесли в єдиний реєстр. Та стоматолог і надалі приймає маленьких пацієнтів.


http://podrobnosti.ua/2038927-stomatolog-z-cherngova-malo-ne-vbila-hlopchika-z-gemoflju.html
 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини