Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 січня, 00:39:35

Прокуратура через суд змусить ПАТ "Укрнафта"

05.06.2015   12:30Агенцiя

Прокуратура через суд змусить ПАТ "Укрнафта" виконати зобов’язання по фінансуванню програми соціально-економічного розвитку Чернігівської області на 2013-2014 роки у сумі понад 11 млн. грн.

Прокуратурою області до господарського суду пред’явлено позов про стягнення з публічного акціонерного товариства „Укрнафта” на користь департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації коштів на фінансування програми соціально-економічного розвитку Чернігівської області на 2013-2014 роки у сумі понад 11 млн.грн.

Установлено, що 16.10.2013 Чернігівською облдержадміністрацією з ПАТ «Укрнафта» укладено договір, відповідно до умов якого  упродовж 2013-2015 років для розвитку соціальної інфраструктури в районах (Варвинський, Прилуцький, Талалаївський) активного видобутку нафти та газу передбачено перерахування частини прибутку від видобутку корисних копалин для будівництва та реконструкції шкіл, лікарень, дитячих садків.

Водночас, протягом 2013-2015 років кошти у сумі понад 11 млн. грн. до Чернігівської області не надійшли. Неодноразові звернення до керівництва акціонерного товариства щодо належного виконання умов угоди про фінансування залишилися безрезультативними.

Останні новини Чернігівщини

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть 18:01

Через перехід до відкритих ринків електроенергії та газу в Україні з 1 січня відбулося різке зростання тарифів на газ та його транспортування.

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 січня в області зафіксовано 5 нових випадків COVID-19.

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки?

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки? 15:28

Уважно вивчити змістовну частину Закону України «Про повну загальну середню освіту» та в зрозумілій формі роз’яснити чернігівцям, що очікується в галузі освіти у наступні роки - таке доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав управлінню освіти Чернігівської міської ради 26 січня на щотижневій розширеній нараді.

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина 15:18

25 січня слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу Чернігівського управління ДВБ Нацполіції України та відділу БКОЗ УСБУ у Чернігівській області, на збуті наркотичних засобів та психотропних речовин викрито двох правоохоронців.

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

АНОНСИ ПОДІЙ