Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 16:42:06

Прокуратура через суд змусить ПАТ "Укрнафта"

05.06.2015   12:30Агенцiя

Прокуратура через суд змусить ПАТ "Укрнафта" виконати зобов’язання по фінансуванню програми соціально-економічного розвитку Чернігівської області на 2013-2014 роки у сумі понад 11 млн. грн.

Прокуратурою області до господарського суду пред’явлено позов про стягнення з публічного акціонерного товариства „Укрнафта” на користь департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації коштів на фінансування програми соціально-економічного розвитку Чернігівської області на 2013-2014 роки у сумі понад 11 млн.грн.

Установлено, що 16.10.2013 Чернігівською облдержадміністрацією з ПАТ «Укрнафта» укладено договір, відповідно до умов якого  упродовж 2013-2015 років для розвитку соціальної інфраструктури в районах (Варвинський, Прилуцький, Талалаївський) активного видобутку нафти та газу передбачено перерахування частини прибутку від видобутку корисних копалин для будівництва та реконструкції шкіл, лікарень, дитячих садків.

Водночас, протягом 2013-2015 років кошти у сумі понад 11 млн. грн. до Чернігівської області не надійшли. Неодноразові звернення до керівництва акціонерного товариства щодо належного виконання умов угоди про фінансування залишилися безрезультативними.

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.