Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 14:32:49

Куди дивиться керівництво, або чому люди самі прибирають у парку "Ялівщина"

05.06.2015   12:03

Десятки чернігівців вийшли на суботник, аби навести порядок у «Регіональному ландшафтному парку «Ялівщина».

Розбиті пляшки, гори неприбраного сміття – це те, чим сьогодні «славиться» одне з улюблених місць відпочинку мешканців нашого міста. Суботник – ініціатива Сергія Березенка, Голови ради регіонального розвитку Чернігівщини, який на зустрічі з активістами обурився станом у якому знаходиться парк.

Місцеві жителі підтримали таку ініціативу та взялися за прибирання. – Ми тут часто гуляємо з дітьми, це дуже гарне місце, за яким, нажаль, ніхто не доглядає належним чином, - оборюється Марина, яка прийшла на суботник разом з чоловіком. – Я не розумію куди дивиться керівництво парку і за що отримує щомісяця зарплату, - сказала жінка.

До речі про керівництво. Його діяльністю вкрай незадоволена місцева громада. На думку активістів Анатолій Мороз, депутат обласної ради та мешканець… Києва, був призначений на посаду посаду директора КЗ «РЛП Ялівщина» без оголошення конкурсу та без громадського обговорення кандидатури. Громадськість дорікає, що працювати з Морозом неможливо. Це зумовлено тим, що приміщення та стаціонарних телефонів комунальний заклад не має.

Сам директор з’являвся в Чернігові тільки на час сесій обласної ради, не дивлячись на те, що нарахування заробітної плати здійснюється постійно.

Тож окрім бажання привести до ладу парк, учасники акції намагалися привернути увагу центральної влади до особливостей місцевого управління комунальним підприємством.

Зокрема, місцеві активісти повідомили Сергія Березенка про те, що новий керівник намагається зменшити територію регіонального ландшафтного парку на 20 гектар в інтересах комерційних забудовників. Активісти передали голові Ради регіонального розвитку документи, у яких, на їхню думку відображені зловживання з боку Мороза. – РЛП «Ялівщина» - комунальне підприємство Чернігівської обласної ради, керівником якого є депутат облради. Це проблема комунального характеру. Треба, аби громада міста задала це питання самій обласній раді та її керівництву. Я, як Голова ради регіонального розвитку Чернігівщини, не можу впливати на думку громади. Але, всі ті документи та зауваження, які нам сьогодні передали отримають свою оцінку,  - сказав Сергій Березенко.


PR

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.