Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 09:11:15

Куди дивиться керівництво, або чому люди самі прибирають у парку "Ялівщина"

05.06.2015   12:03

Десятки чернігівців вийшли на суботник, аби навести порядок у «Регіональному ландшафтному парку «Ялівщина».

Розбиті пляшки, гори неприбраного сміття – це те, чим сьогодні «славиться» одне з улюблених місць відпочинку мешканців нашого міста. Суботник – ініціатива Сергія Березенка, Голови ради регіонального розвитку Чернігівщини, який на зустрічі з активістами обурився станом у якому знаходиться парк.

Місцеві жителі підтримали таку ініціативу та взялися за прибирання. – Ми тут часто гуляємо з дітьми, це дуже гарне місце, за яким, нажаль, ніхто не доглядає належним чином, - оборюється Марина, яка прийшла на суботник разом з чоловіком. – Я не розумію куди дивиться керівництво парку і за що отримує щомісяця зарплату, - сказала жінка.

До речі про керівництво. Його діяльністю вкрай незадоволена місцева громада. На думку активістів Анатолій Мороз, депутат обласної ради та мешканець… Києва, був призначений на посаду посаду директора КЗ «РЛП Ялівщина» без оголошення конкурсу та без громадського обговорення кандидатури. Громадськість дорікає, що працювати з Морозом неможливо. Це зумовлено тим, що приміщення та стаціонарних телефонів комунальний заклад не має.

Сам директор з’являвся в Чернігові тільки на час сесій обласної ради, не дивлячись на те, що нарахування заробітної плати здійснюється постійно.

Тож окрім бажання привести до ладу парк, учасники акції намагалися привернути увагу центральної влади до особливостей місцевого управління комунальним підприємством.

Зокрема, місцеві активісти повідомили Сергія Березенка про те, що новий керівник намагається зменшити територію регіонального ландшафтного парку на 20 гектар в інтересах комерційних забудовників. Активісти передали голові Ради регіонального розвитку документи, у яких, на їхню думку відображені зловживання з боку Мороза. – РЛП «Ялівщина» - комунальне підприємство Чернігівської обласної ради, керівником якого є депутат облради. Це проблема комунального характеру. Треба, аби громада міста задала це питання самій обласній раді та її керівництву. Я, як Голова ради регіонального розвитку Чернігівщини, не можу впливати на думку громади. Але, всі ті документи та зауваження, які нам сьогодні передали отримають свою оцінку,  - сказав Сергій Березенко.


PR

Останні новини Чернігівщини

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти 08:40

Минулого тижня на території корюківської школи № 4 відкрили мініфутбольне поле (вже четверте в місті), а в центральному парку Семенівки — мультифункціональний майданчик для занять чотирма видами спорту: баскетболом, волейболом, гандболом та тенісом (подібний об’єкт невдовзі функціонуватиме і в Корюківці).

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника 08:27

На Красній площі в Чернігові проводиться гарантійне обслуговування клінкерного покриття. Роботи передбачають ущільнення стиків клінкеру, що розширилися у місцях руху по колу.

Ігор Вдовенко: Азербайджан та Чернігівщина приречені до дружньої і плідної співпраці

Ігор Вдовенко: Азербайджан та Чернігівщина приречені до дружньої і плідної співпраці 08:15

Із 6 по 9 листопада поточного року голова обласної ради Ігор Вдовенко на запрошення Міжнародного Альянсу «Азербайджан-Україна» та Громадської організації на підтримку економічних ініціатив Азербайджанської Республіки перебував у Баку із дружнім діловим візитом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини