Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 грудня, 03:47:13

Куди дивиться керівництво, або чому люди самі прибирають у парку "Ялівщина"

05.06.2015   12:03

Десятки чернігівців вийшли на суботник, аби навести порядок у «Регіональному ландшафтному парку «Ялівщина».

Розбиті пляшки, гори неприбраного сміття – це те, чим сьогодні «славиться» одне з улюблених місць відпочинку мешканців нашого міста. Суботник – ініціатива Сергія Березенка, Голови ради регіонального розвитку Чернігівщини, який на зустрічі з активістами обурився станом у якому знаходиться парк.

Місцеві жителі підтримали таку ініціативу та взялися за прибирання. – Ми тут часто гуляємо з дітьми, це дуже гарне місце, за яким, нажаль, ніхто не доглядає належним чином, - оборюється Марина, яка прийшла на суботник разом з чоловіком. – Я не розумію куди дивиться керівництво парку і за що отримує щомісяця зарплату, - сказала жінка.

До речі про керівництво. Його діяльністю вкрай незадоволена місцева громада. На думку активістів Анатолій Мороз, депутат обласної ради та мешканець… Києва, був призначений на посаду посаду директора КЗ «РЛП Ялівщина» без оголошення конкурсу та без громадського обговорення кандидатури. Громадськість дорікає, що працювати з Морозом неможливо. Це зумовлено тим, що приміщення та стаціонарних телефонів комунальний заклад не має.

Сам директор з’являвся в Чернігові тільки на час сесій обласної ради, не дивлячись на те, що нарахування заробітної плати здійснюється постійно.

Тож окрім бажання привести до ладу парк, учасники акції намагалися привернути увагу центральної влади до особливостей місцевого управління комунальним підприємством.

Зокрема, місцеві активісти повідомили Сергія Березенка про те, що новий керівник намагається зменшити територію регіонального ландшафтного парку на 20 гектар в інтересах комерційних забудовників. Активісти передали голові Ради регіонального розвитку документи, у яких, на їхню думку відображені зловживання з боку Мороза. – РЛП «Ялівщина» - комунальне підприємство Чернігівської обласної ради, керівником якого є депутат облради. Це проблема комунального характеру. Треба, аби громада міста задала це питання самій обласній раді та її керівництву. Я, як Голова ради регіонального розвитку Чернігівщини, не можу впливати на думку громади. Але, всі ті документи та зауваження, які нам сьогодні передали отримають свою оцінку,  - сказав Сергій Березенко.


PR

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 605 нових випадків COVID-19

Виявлено 605 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 4 грудня в області зафіксовано 605 нових випадків COVID-19.

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення 15:11

Круглий стіл на тему "Аналіз проблемних питань ветеранів війни і порядок їх вирішення".

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму "Безпечний заклад освіти" 14:50

У Чернігові рішенням Чернігівської міської ради затверджена Програма «Безпечний заклад освіти» на 2021-2024 роки. Відповідне рішення міськради прийняте 1 грудня на засіданні 2-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства 14:42

Протягом жовтня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 153 порушення Правил рибальства, вилучено 251 кг незаконно добутих водних біоресурсів та понад 4 км сіток.

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський 14:31

Про це повідомляє Північна митниця Держмитслужби на своїй сторінці у Facebook.