Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 листопада, 11:50:27

За потрійне вбивство - до довічного ув'язнення

05.06.2015   07:32

У Чернігові суд присяжних засудив до довічного ув'язнення 48-річного чоловіка, який 5 липня минулого року скоїв убивство трьох людей.

Тоді від рук убивці загинули 62-річна власниця квартири, її 39-річний син та 41-річний знайомий сина. З найбільшою жорстокістю було пошматовано саме останню жертву - 19 проникаючих колото-різаних поранень тулуба, голови та кінцівок.

Свідком цієї звірячої розправи стала донька загиблої господарки квартири і одночасно співмешканка злочинця. Злочин було скоєно через ревнощі після спільного розпивання спиртних напоїв.

Після скоєння злочину вбивця втік та намагався переховуватися. Працівники міліції провели оперативно-розшукові заходи, відпрацювали коло знайомих потерпілих, здійснили поквартирні обходи у багатоповерхівці, де мешкали загиблі, та у прилеглих житлових будинках. Досить швидко було з'ясовано перелік осіб, які у той фатальний день спілкувалися з жертвами злочину. За півтори години після надходження повідомлення про вбивство правоохоронці вже утвердилися в підозрах, що до кривавого злочину може бути причетний 47-річний співмешканець доньки загиблої хазяйки помешкання. Ще через кілька годин вбивця був затриманий та арештований.

В ході досудового слідства були зібрані всі необхідні документи: речові докази та покази свідків. Факт скоєння злочину саме цим чоловіком підтвердився висновками судово-медичних та судово-дактилоскопічних експертиз. Зібрані слідством докази повністю співпали з показами потерпілої, яка була свідком тих подій і розповіла про обставини та механізм спричинення тілесних ушкоджень.

Суд присяжних постановив, що вина різника доведена в повному обсязі і з врахуванням тяжкості скоєного визначив підозрюваному найвищу міру покарання - довічне ув'язнення.

Останні новини Чернігівщини

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани 10:04

Відповідні проєкти рекомендуватиме до затвердження обласна архітектурно-містобудівна рада. Її чергове засідання провів 20 листопада начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Дмитрюк.

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності 09:47

«За Гідність і Свободу» — під такою назвою 20 листопада в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка проведено круглий стіл з нагоди Дня Гідності та Свободи і чергової річниці Євромайдану.

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини 09:36

Цьогоріч відзначається ювілейна річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020 09:30

Про проблеми та перспективи бюджетного процесу-2020 говорили 20 листопада в Чернігівській міській раді представники регіонального відділення Асоціації міст України.

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету 09:21

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА відбулися другий і третій етапи конкурсу громадських проєктів, які фінансуватимуться з обласного бюджету у 2020 році.