Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 05:44:39

Рятувальники дістали з колодязя чоловіка, а у Чернігові витягли з Десни затонулий автомобіль

05.06.2015   07:30

3 червня о 17:55 у Бахмацькому районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що в селі Піски спустився по мотузці в колодязь і не зміг самостійно вибратися 47-річний місцевий житель.

На місце події з райцентру прибуло відділення 14-ї державної пожежно-рятувальної частини. За допомогою спеціального обладнання один з рятувальників спустився до постраждалого, обв'язав його рятувальною мотузкою після чого чоловіка дістали назовні.
 
Як з'ясувалося, господар вирішив почистити колодязь, проте на глибині близько 15 метрів йому стало зле. Спроби ж односельців допомогти йому виявилися невдалими.

Того ж дня о 21:03 у Чернігові  неподалік від пішохідного мосту в річку Десна скотився з берега автомобіль ВАЗ 2110.

До місця пригоди прибули рятувальники Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС у Чернігівській області. Затонулий автомобіль витягнули з води за допомогою лебідки спецавтомобіля.

Останні новини Чернігівщини

Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.

З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14

Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.

Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31

Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.

Ніжинські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка завдала співмешканцю тяжкі тілесні ушкодження 15:29

Слідчі Ніжинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної жінки, яка під час конфлікту завдала своєму співмешканцю ножових поранень.

Тимчасові обмеження продовжено: рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС 14:17

7 листопада 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини