Жінку, яка вбила співмешканця, знайшли через дві години
Співробітники карного розшуку Чернігівського міського відділу міліції знайшли та затримали 39-річну жінку, яка завдала своєму співмешканцю смертельних ножових поранень.
Після скоєного, зловмисниця переховувалася на дачі у свого знайомого. Як розповів начальник Чернігівського міського відділу УМВС полковник міліції Володимир Рапута в неділю після полудня до міліції надійшло повідомлення про те , що в своєму будинку виявлено труп 49-річного чернігівця з ножовими пораненнями.
Поряд валявся і ніж у крові. На місце злочину одразу ж виїхали керівники обласної та міської міліції, слідчо-оперативна група, кінологи з собакою, наряди патрульної служби та дільничні інспектори.
Підозру у правоохоронців викликала відсутність співмешканки загиблого. Враховуючи її «бурхливе» минуле - була раніше засуджена та перебувала на обліку в психоневрологічному диспансері, вона була однією з перших підозрюваних у цій справі.
Для пошуків жінки було задіяно максимальну кількість міліціонерів, включаючи і придані сили УМВС області, які вийшли на охорону громадського порядку в місті Чернігові.
Через дві години пошуків співробітниками карного розшуку втікачку було знайдено в дачному будиночку її знайомого. Жінка у скоєному зізналась та надала правдиві свідчення.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України «навмисне вбивство», що передбачає позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.
Підозрювану затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання Чернігівського райвідділу УМВС. Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.
В Україні діє оновлений Календар профілактичних щеплень: що змінилось 08:41
За даними ВООЗ, вакцинація щорічно запобігає 3,5–5 мільйонам смертей у світі. Це безпечний спосіб захистити себе від інфекційних захворювань, які без вакцинації становлять серйозну загрозу тяжких ускладнень чи смерті.
5 січня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1419 Російська агресія - Day 1419 Russian aggression
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».