Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 00:27:26

За самовільне залишення військової частини військовослужбовець строкової військової служби засуджений до одного року тримання у дисциплінарному батальйоні

03.06.2015   16:36Агенцiя

Наприкінці травня 2015 року набрав законної сили вирок Козелецького районного суду Чернігівської області, яким військовослужбовця строкової військової служби Л., з урахуванням обставин вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 407, ч. 4 ст. 407 (самовільне залишення військової частини або місця служби) КК України, засуджено до 1 року тримання у дисциплінарному батальйоні.

Установлено, що військовослужбовець строкової військової служби однієї з військових частин Деснянського гарнізону, який згідно Указу Президента України № 88/2015 від 17 лютого 2015 року підпадав під звільнення у квітні-травні 2015 року в запас із Збройних Сил України у зв’язку із завершенням встановлених строків строкової військової служби, з метою ухилення від її проходження, впродовж березня-квітня поточного року двічі самовільно залишав військову частину та проводив час на власний розсуд за її межами.

Зокрема, вказаний військовослужбовець був відсутній на військовій службі з 4 по 12 березня 2015 року, після чого повернувшись у військову частину, з метою подальшого ухилення від військової служби, через три дні знову самовільно залишив місце служби і понад місяць проводив час на власний розсуд, після чого усвідомивши протиправність своїх дій, 16 квітня 2015 року добровільно прибув до військової частини.

При винесенні вироку суд врахував позицію військової прокуратури Деснянського гарнізону Центрального регіону України, а також визнання вини військовослужбовцем, його щире каяття у вчинених кримінальних правопорушеннях та активне сприяння ним у розкритті злочину.

Довідково: покарання військовослужбовцю призначено за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, зокрема, в даному випадку ч. 4 ст. 407 КК України, санкція якої передбачає покарання від 3 до 7 років.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.