Про перспективи створення молочного кооперативу з громадами Ніжинщини
3 червня голова обласної ради Микола Звєрєв разом із делегацією експертів з Латвії перебуває з робочою поїздкою на Ніжинщині.
Микола Звєрєв
У міськвиконкомі Ніжина планується обговорення перспективного плану утворення молочного кооперативу з громадами Ніжинського району (Лосинівська - перспективна територіальна громада та села, які в майбутньому увійдуть до її складу).
Також передбачається відвідування учасниками заходу молочного комплексу у с. Галиця та КСП АФ «Лосинівська» у селищі Лосинівка.
До складу Латвійської делегації входять Голова правління ТОВ Латвійського центру сільських консультацій та освіти Мартиньш Цимерменис, Консультант з питань ветеринарної медицини ТОВ Латвійського центру Гінтс Брієжкалнс та Консультант – експерт з питань ветеринарної медицини цього центру Дайнис Арбіданс.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.