Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 липня, 10:03:36

Учні чернігівських 1-ї та 28-ї шкіл відвідали менський зоопарк

30.05.2015   17:51Агенцiя

Поїздка відбулася 29 травня за підтримки Геннадія Корбана. Після приїзду додому діти отримали подарунки.

Погодні умови у вигляді дощу не змогли зіпсувати настрій школярів. Вони були задоволені та активно потім обговорювали побачене. Після приїзду до Чернігова діти отримали подарунки та зробили пам′ятне фото.

Учителі та організатори теж позитивно відгукуються про реалізований захід. «З′їздили ми чудово. Усе сподобалося й дітки просто щасливі. Потрібно більше таких поїздок» ‒ у завершення констатували організатори.

Геннадій Корбан особисто поспілкуватися з учнями після приїзду. Під час розмови наголосив, що важливо знати історію свого краю та малої батьківщини, побувати в різних її куточках та побачити Україну. Крім того він вважає, що від бази, яку суспільство та влада закладе в підростаюче покоління, залежить їхній моральний розвиток та не тільки. «Я вважаю, що місцева влада повинна виділяти на це [освітні програми ‒ авт.] більше коштів. Вона зацікавлена, щоб молодь залишалася тут, відбудовувала цей край, місто й були зацікавлені в його розвитку. Для цього потрібні гроші й їх варто вкладати, перш за все, у дітей».

Їз приводу своєї допомоги в організації поїздки Геннадій Корбан сказав таке: «В усій країні кажуть, що немає грошей. Пріоритетні речі ‒ медицина та освіта. На них варто знайти кошти. Краще не побудувати якийсь черговий об′єкт, а обов′язково профінансувати освіту та медицину. Першочергове наше завдання ‒ виростити здорову націю».

PR

Останні новини Чернігівщини

Користуйтеся електронними сервісами у спілкуванні з податковою

Користуйтеся електронними сервісами у спілкуванні з податковою 10:01

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області нагадують, що наразі здійснення прийому відвідувачів у Центрах обслуговування платників відбувається за наступним графіком:

Допомога по частковому безробіттю – програма, яка реально працює

Допомога по частковому безробіттю – програма, яка реально працює 09:47

А віднедавна нею активно користуються й фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників.

На кордоні вилучили набої до травматичної зброї

На кордоні вилучили набої до травматичної зброї 08:38

Днями, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» оформлявся на виїзд з України легковий автомобіль «RANGE ROVER», під керуванням 34-річного громадянина України.

Військовий храм будують на Чернігівщині

Військовий храм будують на Чернігівщині 08:01

В Гончарівському триває будівництво дерев’яного храму для воїнів-танкістів 1 окремої танкової бригади.