Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 00:07:32

Чернігівські прикордонники закуповують огорожі й спостережні вежі на 6 мільйонів

30.05.2015   12:11Агенцiя

Військова частина 2253 (ДПСУ, Чернігів) 21 травня уклала угоди з ТОВ «ТАН» на закупівлю металоконструкцій на загальну суму 6,37 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено 10 спостережних вишок (по 298 тис грн. за штуку), а також 6 км металевого сітчастого загородження (по 566 грн. за метр).

Власниками фірми «ТАН» є Анатолій і Неля Бондарчуки, а також Вячеслав Костюк. Компанія отримала замовлення за переговорною процедурою у зв’язку з нагальною потребою прикордонників.

Нагадаємо, рік тому Держземагенство підняло питання про односторонню демаркацію кордону з Росією. Зазвичай такі роботи зазвичай проводяться  спільно з країнами-сусідами, однак Росія блокувала процес демаркації протягом майже п’яти років: з 2010 р. відбулося 18 засідань українсько-російської комісії з демаркації кордону, однак Росія встановила лише один прикордонний знак, а Україна 235 – половину від необхідного тільки по Чернігівській ділянці.

Відтак РНБО доручила уряду провести демаркацію в односторонньому порядку. Після цього Чернігівські прикордонники спільно з місцевою адміністрацією розробили програму зміцнення кордону, що включає будівництво інженерних споруд і ровів загальною довжиною 183 км.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.