Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 29 травня по 08 годину 30 травня 2015 року.
Надзвичайні ситуації
В період з 24 по 29 травня 2015 року до інфекційного відділення КЛПЗ "Ніжинська центральна міська лікарня ім. Галицького" з попереднім діагнозом гострий гастроентероколіт було госпіталізовано 13 осіб, з них 2 дітей. Всі особи були присутні на святкуванні дня народження в приватній квартирі. Станом на 29 травня у 6 хворих підтверджено діагноз - сальмонельоз. Стан потерпілих середнього ступеню важкості.
Пожежі: зареєстровано 3 пожежі в житловому секторі. Вогнем знищено житловий будинок, господарчу споруду, літню кухню, диван. Причинами пожеж стало: необережне поводження з вогнем (в т.ч. під час куріння).
Інші повідомлення
28.05.2015 року близько 17 год. 00 хв. біля с. Мамекино, Новгород - Сіверського району, сильним дощем з градом були знищені сільськогосподарські посіви, а саме: близько 365 га озимої пшениці, близько 55 га ячменю та 328 га соняшника.
28.05.2015 року внаслідок необережного поводження з вогнем отримала опіки тіла ІІ-ІІІ ступеню (66%) мешканка с. Часниківка, Бахмацького району. Потерпілу госпіталізовано до реанімаційного відділення Бахмацької ЦРЛ. Стан здоров'я стабільний.
Прогноз погоди на 30 травня 2015 року
Хмарна погода з проясненнями, часом дощ, місцями сильний дощ, місцями гроза. Вітер північно-західний 7-12 м/с, місцями пориви 15-18 м/с. Температура по області вночі 11-16º, вдень 14-19º тепла. По Чернігову часом дощ, вночі сильний дощ. Вітер північно-західний 7-12 м/с, вночі пориви 15-18 м/с. Температура вночі 13-15º, вдень 16-18º тепла.
Пожежна небезпека в лісах області очікується 1 класу (відсутня пожежна небезпека).
Радіаційний фон на території області складає:
м. Чернігів - 11 мкр/год, м. Щорс - 10 мкр/год, с. Покошичі - 12 мкр/год, м. Семенівка - 11 мкр/год, м. Ніжин - 11 мкр/год, м. Прилуки - 12 мкр/год, м. Остер - 11 мкр/год.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.