Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 07:46:53

Було виявлено незадекларовані 412 мобільних телефонів марки "Аррle","HTC","Nokia" та аксесуарів до них

20.02.2012   10:05Агенцiя

Близько 06.50 18 лютого в міжнародний автомобільний пункт пропуску "Сеньківка" на в'їзд в Україну по "зеленому коридору" прибув мікроавтобус марки "Фольксваген" під керуванням громадянина України Олексія А. та одного пасажира.

В ході здійснення прикордонного контролю було помічено знервовану поведінку водія і враховуючи аналіз та оцінку ризиків, з метою протидії можливому незаконному переміщенню через державний кордон зброї, наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, боєприпасів, вибухових речовин, матеріалів і предметів, заборонених до переміщення через державний кордон старший зміни прикордонних нарядів ініціював проведення спільного поглибленого огляду. 

Для цього транспортний засіб було виведено із загального потоку і перенаправлено на смугу руху "червоний коридор".

Після письмового та усного декларування власником автомобіля, під час  огляду, спільною прикордонно-митною оглядовою групою в  особистих речах  даних громадян було виявлено незадекларовані 412 мобільних телефонів марки "Аррle","HTC","Nokia" та аксесуарів до них. Сума оцінки контрабандних товарів склала 329600 гривень.

О.В.Дудко, начальник прес-служби Чернігівського прикордонного загону, підполковник

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини