Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 00:15:13

Чернігівське обласне територіальне відділення проводить дослідження регіонального ринку зовнішньої реклами

30.05.2015   10:03Агенцiя

Розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах здійснюється на підставі дозволів на розміщення реклами, що надаються органами місцевого самоврядування відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Порядок надання дозволів на розміщення такої реклами регулюють Типові правила розміщення зовнішньої реклами, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067.

За результатами дослідження регіонального ринку зовнішньої реклами територіальним відділенням виявлено ознаки порушень законодавства про захист економічної конкуренції з боку органів місцевого самоврядування шляхом прийняття рішень про затвердження порядків розміщення зовнішньої реклами на відповідних адміністративних територіях, інформаційних та технологічних карток адміністративної послуги з надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, вимоги яких не відповідають Типовим правилам.

Такі дії кваліфікуються як антиконкурентні дії органу місцевого самоврядування, що можуть призвести до спотворення конкуренції на ринку розміщення зовнішньої реклами.
Деякі органи місцевого самоврядування не розробляли порядків розміщення зовнішньої реклами.

Прийнятими рішеннями за результатами вже розглянутих справ, зобов’язано виконавчий комітет Чернігівської міської ради та Бахмацьку міську раду припинити порушення конкуренційного законодавства: привести порядки розміщення зовнішньої реклами; інформаційні та технологічні картки адміністративної послуги з надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами до вимог чинного законодавства.

Куликівська селищна рада припинила порушення в процесі розгляду справи.

Розгляд справ проти інших органів місцевого самоврядування триває.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.