Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 грудня, 03:09:05

На засіданні Громадської ради при ОДА затвердили голів комітетів

29.05.2015   08:28Агенцiя

Громадська рада при облдержадміністрації провела 27 травня, чергове засідання.

На початку засідання голова ради Вадим Антошин повідомив про вибуття двох членів ради. Один з них, член громадської організації «Ніжинська правозахисна група» Микола Науменко, помер. Члени Громадської ради вшанували його пам'ять хвилиною мовчання.

На порядок денний винесено шість питань. Серед яких: внесення змін до Положення про Громадську раду при облдержадміністрації, затвердження голів комітетів та вибори заступників голови і президії Громадської ради. Також зібрання мало затвердити орієнтовний план роботи.

Проте, зокрема через невизначеність поширення дії постанови КМУ від 8 квітня 2015 року № 234 «Про внесення змін до постанов КМУ від 05 листопада 2008 року № 976 та від 03 листопада 2010 року № 996», було вирішено перенести на наступне засідання питання внесення зміни до Положення дорадчого органу.

Втім, на засіданні затвердили голів 23 комітетів, шляхом голосування за списком.

Також громадське зібрання вирішило звернутися до Управління охорони здоров’я ОДА, голови обласної ради Миколи Звєрєва щодо ненадання Лікувально–профілактичним закладом «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської облради інформації на запит громадської організації про витрачання державних коштів; також підготовлені звернення щодо передачі громаді області бази відпочинку, що належить обласній прокуратурі та відкриття в Чернігові дитячо-юнацької спортивної школи з плавання.

За відсутності кворуму Громадська рада не змогла затвердити орієнтовний план роботи та обрати склад президії. Також не обрані заступники голови Громадської ради.

Наступне засідання має відбутися в кінці червня.

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини