Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 грудня, 03:07:17

Офіційні стосунки з роботодавцем – користь і працівникам, і бюджету

29.05.2015   08:18Агенцiя

Протягом січня – квітня фахівці підрозділів доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернігівській області перевірили 45 суб’єктів господарювання щодо своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам.

руки

руки

Як повідомила заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Наталя Кузнецова, за результатами проведених перевірок донараховано 11млн. 646 тис. грн., з них 11 млн. 2 тис. грн. - податку на доходи фізичних осіб. 

Під час 13 документальних перевірок виявлені факти, коли податок на доходи фізичних осіб до бюджету не перераховувався, або перераховувався лише частково. Відтак порушникам податкового законодавства нараховано додатково сплатити до бюджету 9 млн. 548 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та майже 160 тис. грн. єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Приміром, працівники ДПІ у м. Чернігові під час документальної перевірки одного з банків виявили, що до бюджету не сплачувався податок на доходи фізичних осіб з нарахованих сум відсотків за  депозитними вкладами громадян. Відтак, банку  донараховано сплатити до бюджету 6 млн. 385 тис. грн. 

Ревізори Прилуцької ОДПІ, перевіривши товариство з обмеженою відповідальністю, встановили, що із заробітної плати працівників не повністю перераховували податок на доходи фізичних осіб. Порушникам доведеться доплатити бюджету 1 млн. 151 тис.грн.
Фахівці фіскальної служби тримають на контролі і питання використання нелегальної найманої праці – як щодо виявлення таких працівників, так і упередження неофіційного працевлаштування. З цією метою аналізується податкова звітність, порівнюються обсяги виручки, види діяльності платників, опрацьовується інформація, яка надходить від інших органів влади. 
 
Саме завдяки таким заходам протягом січня-квітня податківці посприяли, щоб роботодавці офіційно оформили трудові відносини з 953 найманими працівниками, до державної реєстрації залучено 342 особи. Працівники одержали офіційну роботу і соціальні гарантії, а бюджет - додатково матиме  432 тис. грн. податків.

Останні новини Чернігівщини

В чернігівському Пункті Незламності малеча долучилась до конкурсу малюнку

В чернігівському Пункті Незламності малеча долучилась до конкурсу малюнку "Я у безпеці з МВС" 15:35

Сьогодні один із чернігівських Пунктів Незламності став осередком не тільки тепла та світла, але й творчості та навчання.

Майже 1,8 мільярди гривень отримали бюджети Чернігівщини  у листопаді 2022 року

Майже 1,8 мільярди гривень отримали бюджети Чернігівщини у листопаді 2022 року 14:43

У листопаді поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено до бюджетів усіх рівнів майже 1,8 млрд грн податків та зборів, що на 27,6 відс. або на 384 млн грн більше, ніж у листопаді минулого року.

АМУ: рішення суду щодо Атрошенка нівелює антикорупційне законодавство

АМУ: рішення суду щодо Атрошенка нівелює антикорупційне законодавство 14:41

Відсторонення міського голови Чернігова Владислава Атрошенка від посади за рішенням суду - безпрецедентний випадок в історії незалежної Україні, який носить політичний характер і несе загрозу місцевому самоврядуванню, демократії та правам всіх громадян України. З такою заявою виступило правління Асоціації міст України

За 11 місяців у Чернігівській області працевлаштувлися більше 8 тисяч працівників

За 11 місяців у Чернігівській області працевлаштувлися більше 8 тисяч працівників 14:36

Саме стільки громадян області забезпечено роботою, з них близько 700 оперативно, до набуття статусу безробітного.

Архітектор з Чилі допомагатиме відновлювати Чернігівщину

Архітектор з Чилі допомагатиме відновлювати Чернігівщину 10:23

Перспективи співпраці щодо відбудови Чернігівської області обговорили сьогодні на онлайн-зустрічі перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем та чилійський архітектор Крістіан Віттіг. Участь у зустрічі також взяли представники профільних структурних підрозділів ОВА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини