Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 10:38:01

Посадовцю державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву повідомлено про підозру у безпідставній сплаті 75 тис. грн. бюджетних коштів

27.05.2015   10:35Агенцiя

Прокуратурою міста Чернігова за результатами досудового розслідування та на підставі зібраних матеріалів погоджено підозру високопосадовцю Чернігівського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» у вчиненні службової недбалості, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом інтересам держави (ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, порушив вимоги законодавства, згідно яких операції з першого постачання доступного житла та житла, що будується із залученням державних коштів, не можуть включати в себе оподаткування. А саме, посадовець підписав та завірив печаткою Фонду документи, на підставі яких на рахунок підприємства-забудовника перераховано бюджетні кошти в рахунок внеску за квартиру, в сумі близько 500 тис грн, в тому числі суму ПДВ – 75 тис грн. Цим він заподіяв державі матеріальні збитки на суму сплаченого податку.
 
Факт перерахування ПДВ підтверджується висновком проведеної в ході досудового розслідування судово-економічної експертизи.
 
На сьогодні триває робота над завершенням досудового розслідування. З підозрюваним проводяться необхідні слідчі дії, після чого кримінальне провадження буде скероване до суду для розгляду по суті.

Останні новини Чернігівщини

29 листопада - День електронного привітання

29 листопада - День електронного привітання 09:37

Чудеса технологій зближують людей.

Виявлено 640 нових випадків COVID-19

Виявлено 640 нових випадків COVID-19 16:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 листопада в області зафіксовано 640 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині 13:20

Реформа децентралізації та адміністративно-територіального устрою передбачає реформування системи надання адміністративних послуг.