Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 грудня, 18:50:10

Піротехніки з підводного розмінування ДСНС знешкодили мінометну міну

26.05.2015   11:44

25 травня о 14:30 відділенням піротехніків з підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС у Чернігівській області піднято з дна озера та знешкоджено мінометну міну калібром 120 мм.

Вибухонебезпечний предмет часів війни напередодні в природному озері по вул. Шевченка у м. Бахмач випадково виявили троє підлітків, які відпочивали біля водойми.

Близько 13 години 15-річний учень місцевої загальноосвітньої школи під час занурення на відстані 2 метрів від берега у воді помітив невідомий підозрілий предмет, який йому здався схожим на боєприпас. Хлопці не розгубилися і зателефонували до служби порятунку.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій застерігають. У разі виявлення вибухонебезпечних, або схожих на них предметів необхідно терміново зателефонувати рятувальникам за номером "101" або правоохоронцям за номером "102".

Забороняється торкатися руками підозрілого предмету, тим більше розбирати його чи переносити. Знешкодженням вибухонебезпечних предметів мають займатися лише фахівці цієї справи.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини