Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 02:45:12

На вимогу прокуратури частину річки, надану орендарям у порушення закону, повернуто державі

26.05.2015   08:22

Варвинський районний суд задовольнив позов прокурора та повернув державі водойму, надану орендарю з порушенням закону.

Договір оренди земель водного фонду в басейні річки загальнодержавного значення на території Озерянської сільської ради для рибогосподарських потреб строком на 5 років укладено з фізичною особою на підставі розпорядження голови Варвинської райдержадміністрації від 17.11.2008.
 
Але після цього, достовірно знаючи, що із введенням у дію Закону України «Про аквакультуру» з 01 липня 2013 року повноваження по розпорядженню вищезазначеними землями відійшли до компетенції обласних державних адміністрацій із проведенням процедури торгів, розпорядженням голови Варвинської райдержадміністрації  вже у 2014 році було поновлено договір оренди строком ще на 5 років.
 
Місцевим районним судом таке розпорядження та укладену сторонами додаткову угоду визнано недійсними.

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини