Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 18:02:27

На нараді розглянуто актуальні питання роботи обласного відділення Фонду

23.05.2015   07:55Агенцiя

До завершення заходів, пов'язаних з утворенням Фонду соціального страхування України та його робочих органів, спеціалісти виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та міжрайонних і Чернігівської міської дирекцій працюють над актуальними питаннями у сфері соціального страхування.

Про це йшла мова на нараді директорів міжрайонних та Чернігівської міської виконавчих дирекцій, яка відбулася у м. Чернігові 22 травня та пройшла під головуванням директора виконавчої дирекції обласного відділення Фонду П.І.Савича.

Із доповіддю про актуальні питання роботи виступив заступник директора С.А.Носовець.
На нараді, зокрема, зазначалося, що в обласному відділенні Фонду станом на 01.04.2015 року на обліку перебуває 27 654 страхувальники, що на 395 більше, ніж на початок року, в тому числі, 983 особи уклали договори про добровільну участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

На І квартал поточного року було затверджено Тимчасовий розпис доходів і видатків відділення Фонду, яким зокрема, не передбачені витрати на санаторно-курортне лікування застрахованих осіб, крім реабілітації.

Доходна частина Тимчасового розпису становила 115,2 тис. грн. або 104,8 % до запланованих. Витратна частина склала 35,2 млн. грн., у тому числі на виплату допомог: по тимчасовій непрацездатності – 23,3 млн. грн., по вагітності і пологах – 7,9 млн. грн. Загалом, сума нарахованих страхувальниками допомог (з урахуванням пільг постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи), дорівнює 31,5 млн. грн.

Страхувальниками, за І квартал надано 6 642 заяв-розрахунків на фінансування матеріального забезпечення, моніторинг яких проводився щоденно. Як наслідок, упереджено безпідставне надання фінансування витрат по коштах Фонду на суму 14,6 тис. грн.
Здійснювався контроль і за невиробничим травматизмом, за результатами якого відмовлено у віднесенні витрат за рахунок коштів Фонду по 34 страхових випадках на загальну суму 54,5 тис. грн.

У відповідності до Порядку надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою правління Фонду від 26.12.2014 № 37, міською та міжрайонними виконавчими дирекціями обласного відділення було надано матеріальне забезпечення 7 застрахованим особам на загальну суму 78,0 тис. грн., в тому числі допомога по тимчасовій непрацездатності на 6,4 тис. грн. і вагітності та пологах на 71,6 тис. грн.

В ході наради відбувся обмін думками щодо шляхів покращення роботи дирекцій в умовах реформування системи загальнообов’язкового державного соціального страхування України.

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини