Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 11:05:40

Люди, які вклали свої кошти в зведення житла підприємством "Домобудівник", сподіваються це житло отримати. ВІДЕО

22.05.2015   07:53Агенцiя

Довгобуди після більш ніж двох років простою мають будуть здані. Господарський суд області призначив дату затвердження плану санації «Домобудівника» — 10 червня. Це узгоджено з радою кредиторів і з банком, який згоден надати кошти для фінансового оздоровлення підприємства.

Нарешті після стількох років поневірянь – «світло в кінці тунелю», надія, що ми отримаємо житло, каже після засідання господарського суду Олександр Бороденко. І, сподіваємося, такі саме надії мають і інші інвестори-мешканці (це близько ста сімей у Чернігові й Ніжині). Ці люди вклали свої кошти, продавали старі квартири, брали кредити, сподіваючись на нове житло від «Домобудівника». А натомість близько трьох років платять проценти за кредити й живуть у родичів.

Акціонерне товариство «Домобудівник» фінансово неспроможне завершити зведення кількох будинків. І тут може бути два виходи: або ліквідація підприємства, або санація, тобто фінансове оздоровлення.

Для санації потрібен інвестор, наразі він є. Справу розглядає господарський суд області і залежно від рішення банку, який надає кошти, приймає проект санації. Визначений керуючий санацією, зараз це Олександр Бандола. Він каже, що банк готовий надати кошти, буквально вчора надіслав свої пропозиції щодо перебігу фінансового оздоровлення «Домобудівника».

Враховуючи ці пропозиції, треба ще до уточнити проект санації. Суддя поставив вимогу зробити це до 10 червня, а на 17 червня призначив наступне засідання суду, де має бути затверджений план санації. Отже 10 червня може стати визначною датою для сотні сімей, коли припиниться це епопея і буде завершене зведення довгобудів.

ЧОДТРК "Сівер Центр"

Останні новини Чернігівщини

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ 10:10

За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 63,5 млн гривень.

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі 09:46

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників в перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу 09:32

19 листопада в приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено навчальний семінар “Модуль "Кабінет адвоката БПД".

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон 09:17

Після закінчення робіт з реконструкції Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» в місті Чернігові.

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА 09:05

На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 995,1 тис. осіб. Дві третини з них проживали в міських поселеннях.