Рибу продавали незаконно
Під час рейду державного нагляду (контролю) в галузі збереження рослинного та тваринного світу по м. Чернігову державними інспекторами виявлено 2 факти порушення порядку збуту об’єктів тваринного світу – на ринку “Стрілецький” і на тротуарі вул. Комсомольської біля ринку “Центральний” продавали свіжу рибу без документів, які підтверджують законність походження риби.

По факту порушення вимог закону стосовно продавців риби складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 881 КУпАП, рибу загальною вагою близько 90 кг вилучено у встановленому порядку.
Оформлені державними інспекторами матеріали направлені на розгляд до Новозаводського і Деснянського районних у м. Чернігові судів.
З врахуванням того, що продавці риби не мали підтверджуючих законність походження риби документів і того, що наразі триває весняно-літня заборона на лов водних живих ресурсів у рибогосподарських водоймах області, можна стверджувати, що рибу виловили браконьєри. А як відомо, браконьєрство, особливо під час нересту риби, завдає величезної непоправної шкоди як популяціям риб, так і водним екосистемам загалом.
Звертаємось до жителів м. Чернігова із застереженням не купувати рибу, якщо у продавця немає підтверджуючих законність її походження документів, та тим самим не сприяти браконьєрському вилову риби. До речі, відповідальність за ч. 1 ст. 881 КУпАП настає також і у разі купівлі незаконно виловленої риби.
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).