Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 09:03:27

Увага, конкурс!

19.05.2015   13:53

Відділ у справах сім'ї та молоді міської ради оголошує конкурспроектів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно дітей та молоді міста Чернігова у 2015 році.

Конкурс проводиться за наступними напрямками:
- «Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі» з обсягом бюджетного фінансування до 4 тис. грн.;
- «Масові заходи для молоді» з обсягом бюджетного фінансування до 4 тис. грн.;
- «Сприяння підвищенню професіонального рівня діяльності молодіжних та дитячих громадських організацій міста, в тому числі розвитку молодіжного підприємництва» з обсягом бюджетного фінансування до 4 тис. грн.;
- «Заходи з патріотичного виховання» (в т.ч. до Дня прапора, Дня незалежності України, Дня міста Чернігів, Дня захисника України, Дня Збройних Сил України)з обсягом бюджетного фінансування до 4 тис. грн.

Термін подачі заявок (за затвердженою формою) - до 17:00 год. 18 червня 2015 року.

За детальною інформацією звертатися за адресою: 14017, м. Чернігів, вул. Щорса, 19, каб. 411-414 за тел.77-41-34, 77-40-00 або написати до скриньки е-mail: molod@chernigiv-rada.gov.ua.

Також можна отримати додаткову інформацію на сторінках мережі Інтернет https://www.facebook.com/viddil.molodi.chernihiv?ref=hlй https://vk.com/viddilmolodi.

Останні новини Чернігівщини

25 кандидатів претендували на 6 посад старост у Сосницькій громаді

25 кандидатів претендували на 6 посад старост у Сосницькій громаді 08:15

Кожен охочий стати представником громади пройшов конкурсний відбір та співбесіду, а також презентував своє бачення розвитку старостинського округу перед депутатами, які й визначили хто із кандидатур обійматиме посаду.

Прокуратура повернула громаді області будівлю, за яку вчасно не сплачувалася орендна плата

Прокуратура повернула громаді області будівлю, за яку вчасно не сплачувалася орендна плата 08:03

Вивченням питання сплати коштів за оренду об’єктів державної та комунальної власності встановлено, що одним із суб’єктів господарювання тривалий час порушуються умови щодо своєчасного внесення до обласного бюджету орендної плати за договором оренди нежитлової будівлі загальною площею 255 кв. м, розташованої на вул. Хлібопекарській у м. Чернігові.

Поліція затримала молодика, що ошукував пенсіонерів за схемою

Поліція затримала молодика, що ошукував пенсіонерів за схемою "ваш родич у біді" 07:53

Співробітники відділу кримінальної поліції Чернігівського районного управління поліції викрили 20-річного місцевого мешканця, який підозрюється у вчиненні шахрайств стосовно літніх чернігівців.

Під час пожежі житлового будинку загинув 82-річний чоловік

Під час пожежі житлового будинку загинув 82-річний чоловік 07:45

13 квітня о 10:00 до Служби порятунку "101" у смт Козелець надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у селі Волевачі Остерської територіальної громади.