Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 липня, 02:44:10

Чернігівська міліція розслідує напад на перевізника

19.05.2015   10:55

Напад на перевізника 160-го чернігівського маршруту, який було скоєно 14 травня, знаходиться на контролі у начальника УМВС в Чернігівській області підполковника міліції Едуарда Альохіна.

Нагадаємо, 14 травня в Чернігові двоє молодиків побили власника 160-го маршруту, перед цим відмовившись платити водієві за проїзд за новим тарифом.
Як розповів начальник УМВС України в Чернігівській області Едуард Альохін, зараз проводиться весь комплекс оперативно-розшукових заходів для встановлення осіб, які нанесли тілесні ушкодження перевізнику.

«Є цікава інформація, я думаю, що найближчим часом зможу назвати тих людей, які спричинили тілесні ушкодження громадянину, - сказав Едуард Володимирович, - виходячи з таємниці слідства, я б не став говорити про те, які версії зараз відпрацьовуються, до якої категорії населення відносяться підозрювані. Проводяться слідчі дії та оперативно-розшукові заходи».

Медики констатували у чоловіка закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та перелом кісток носу. Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження.

Напад на перевізника, який було скоєно 14 травня, знаходиться на особистому контролі у начальника УМВС в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали причетного до збуту наркотиків 17:36

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького райвідділу задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених мешканцем Прилук. Торгівця наркотиками затримано.

Суб’єкти господарювання, які розмістили ВПО, можуть звертатись до сервісних центрів ПФУ для отримання компенсації за спожиті комунальні послуги 17:13

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 травня 2025 року № 616 “Деякі питання надання державної підтримки щодо розміщення внутрішньо переміщених осіб” передбачено можливість компенсації витрат за спожиті комунальні послуги, у тому числі суб’єктам господарювання, якщо житлові приміщення надаються ними безоплатно для проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини тримав у заручниках 369 цивільних людей 16:42

Завдяки доказовій базі Служби безпеки 12 років тюремного ув’язнення заочно отримав ще один рашист, який вчиняв воєнні злочини під час окупації частини Чернігівської області.

ГУ ДПС у Чернігівській області: Про результати контрольно - перевірочної роботи податкового аудиту за I півріччя 2025 року 16:01

Протягом січня-червня поточного року підрозділами управлінням податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області проведено 857 перевірок, результати яких узгоджені, в тому числі: 19 документальних планових перевірок, 110 документальні позапланові перевірки, 728 фактичних перевірок.

Освіта без бар’єрів: у Тупичівській громаді створюють безпечний, комфортний і доступний простір для школярів 15:40

Роботи з реконструкції харчоблоку Тупичівського ліцею вже на завершальній стадії – до першого вересня планується відкриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини