Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 11:27:30

СБУ викрила факт перевитрати державних коштів у сфері молодіжного будівництва

19.05.2015   09:15Агенцiя

Співробітники Служби безпеки України викрили факт службової недбалості та завдання шкоди державному бюджету посадовими особами Чернігівського регіонального управління «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». Ця структура є розпорядником бюджетних коштів, які виділяються державою для реалізації молодіжних житлових програм.

Встановлено, що керівництвом Фонду, під час укладання з громадянами кредитних договорів на виділення бюджетних коштів для придбання житла, були допущені порушення податкового законодавства України.

До сум кредитів, отриманих позичальниками для розрахунків з фірмами-забудовниками, включався ПДВ. Проте, відповідно до вимог податкового законодавства України, перше придбання житла, що будується із залученням державних коштів, звільняється від сплати цього податку.

В наслідок цього Фондом було допущено перевитрату бюджетних коштів на загальну суму близько 300 тис. грн.

За матеріалами СБУ органами міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Фігурантам провадження повідомлено про підозру у скоєнні вказаного злочину. Покарання за цією статтею  передбачає штраф від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до 3 років.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів 11:05

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах 11:01

15 квітня відбулася традиційна інформаційна онлайн-зустріч регіональної проєктної МЕРежі, організована Агенцією регіонального розвитку.

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей 09:50

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня, відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 09:45

15 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету.