Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 10:27:38

На соціальний захист чернігівці перерахували понад 415 млн.грн.

19.05.2015   08:44

Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші виплати.

У квітні цього року платники Чернігова перерахували 117,1 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. За словами начальника відділу адміністрування єдиного внеску ДПІ у м. Чернігові Галини Мушенок з початку року платниками міста сплачено соціального внеску на суму майже 415 млн. грн.

Станом на початок травня 2015 року на обліку в інспекції перебуває майже 29 тисяч платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з них : близько 8 тис. платники - юридичні особи та 21 тис. - фізичні особи – підприємці.
Найбільш активно наповнювали бюджет фондів соціального страхування та Пенсійного фонду такі підприємства та організації: Управління освіти ЧМР, ПАТ «Чернігівобленерго», ЧД Укрпошта та інші.

Керуючись Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», платники повинні пам’ятати, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

За порушення норм законодавства про єдиний внесок до платників, на яких покладений обов'язок нараховувати, обчислювати та сплачувати єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, застосовуються фінансові санкції (штрафи та пеня).
Звертаємо увагу, що звітність за новою формою подаватиметься платниками єдиного внеску, починаючи з 1 червня 2015 року (звіти за травень 2015 р.). Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015року № 435.

Нагадуємо, що страхувальники, для яких звітним періодом є календарний місяць, зобов'язані формувати та подавати до фіскальних органів Звіт протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду.

Звітність за квітень 2015 р. (у травні 2015 р.) подається за формами звітності, які були затверджені наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 року № 454.

Останні новини Чернігівщини

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей 09:50

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня, відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 09:45

15 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

До бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал надійшло 723 млн грн

До бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал надійшло 723 млн грн 09:37

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 15 квітня схвалив представлений Звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.

Про збереження природних екосистем Чернігівщини. ВІДЕО

Про збереження природних екосистем Чернігівщини. ВІДЕО 09:27

15 квітня на брифінгу в облдержадміністрації говорили про дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах та посилення відповідальності за випалювання сухої рослинності.