Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 04:28:16

На соціальний захист чернігівці перерахували понад 415 млн.грн.

19.05.2015   08:44

Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші виплати.

У квітні цього року платники Чернігова перерахували 117,1 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. За словами начальника відділу адміністрування єдиного внеску ДПІ у м. Чернігові Галини Мушенок з початку року платниками міста сплачено соціального внеску на суму майже 415 млн. грн.

Станом на початок травня 2015 року на обліку в інспекції перебуває майже 29 тисяч платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з них : близько 8 тис. платники - юридичні особи та 21 тис. - фізичні особи – підприємці.
Найбільш активно наповнювали бюджет фондів соціального страхування та Пенсійного фонду такі підприємства та організації: Управління освіти ЧМР, ПАТ «Чернігівобленерго», ЧД Укрпошта та інші.

Керуючись Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», платники повинні пам’ятати, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

За порушення норм законодавства про єдиний внесок до платників, на яких покладений обов'язок нараховувати, обчислювати та сплачувати єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, застосовуються фінансові санкції (штрафи та пеня).
Звертаємо увагу, що звітність за новою формою подаватиметься платниками єдиного внеску, починаючи з 1 червня 2015 року (звіти за травень 2015 р.). Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015року № 435.

Нагадуємо, що страхувальники, для яких звітним періодом є календарний місяць, зобов'язані формувати та подавати до фіскальних органів Звіт протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду.

Звітність за квітень 2015 р. (у травні 2015 р.) подається за формами звітності, які були затверджені наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 року № 454.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 15:24

7 липня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Безпека руху: цьогоріч на автошляхах області облаштують 140 освітлених пішохідних переходів

Безпека руху: цьогоріч на автошляхах області облаштують 140 освітлених пішохідних переходів 15:06

7 липня заступник голови облдержадміністрації Андрій Подорван провів засідання координаційної ради з безпеки дорожнього руху.

За минулу добу зафіксовано 8 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19

За минулу добу зафіксовано 8 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19 14:53

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію станом на 11 годину 8 липня.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:47

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Поліція Чернігівщини допитує осіб за дорученням колег з іншої області

Поліція Чернігівщини допитує осіб за дорученням колег з іншої області 12:21

8 липня під будівлею Головного управління Нацполіції у Чернігівській області зібралися активісти. Деякі з них викликані на допит у рамках кримінального провадження, яке розслідує поліція іншого регіону.