Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 08:38:59

Природно-заповідний фонд Чернігівщини має позитивні тенденції розвитку

19.05.2015   08:24Агенцiя

На території регіонального ландшафтного парку «Міжрічинський» відбулась робоча нарада з питань створення національного природного парку «Дніпровсько-Деснянське міжріччя».

У зустрічі взяли участь заступник Міністра екології та природних ресурсів України Сергій Курикін, директор Департаменту заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів України Ігор Іваненко, в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації Катерина Тканко, працівники Міністерства, науковці та представники парку РЛП «Міжрічинський».

Під час наради розглянуто основні екологічні проблеми та досягнення Чернігівської області. Обговорено можливість створення Національного природного парку «Дніпровсько-Деснянське міжріччя» на території існуючого РЛП «Міжрічинський», а також РЛП «Ніжинський»,ландшафтного заказника «Обирок» та перспективи подальшого заповідання територій. Зазначолося і про діяльність існуючих національних природних парків «Мезинський» та «Ічнянський».

Заступник Міністра екології та природних ресурсів України виокремив значні позитивні тенденції розвитку природно-заповідного фонду Чернігівської області. Зокрема, створено 7 об’єктів ПЗФ у 2014 році. Існує тісна співпраця з громадськістю та молоддю в екологічно-просвітницькому напрямку. Добре функціонує Орхуський центр при Департаменті екології та природних ресурсів.

Останні новини Чернігівщини

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон 08:24

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» спільною прикордонно-митною оглядовою групою у мікроавтобусі «FORD», під обшивкою передніх дверцят, виявлено 420 пачок цигарок без акцизних марок білоруського виробництва.

Чернігівщина розпочала жнива

Чернігівщина розпочала жнива 08:14

В поле вийшов перший комбайн на збирання озимої пшениці.

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства "Ліки України" 08:02

Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу прокуратури у справі про передачу в оренду цілісного майнового комплексу Комунального підприємства «Ліки України».

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини 07:50

Близько сьомої години вечора, під час патрулювання на вулиці Тихій поліцейські звернули увагу на дівчину, що дивно себе поводила.

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути 07:41

Невтішна статистика загибелі людей під час відпочинку на водоймах є наслідком недотримання, незнання або ж відвертого ігнорування елементарних заходів безпеки.