Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 11:04:45

Жіночий образ Дня Європи в Чернігові

19.05.2015   08:22Агенцiя

Сьомий рік поспіль в третю суботу травня Чернігів розквітає кольорами всіх європейських країн, тим самим приєднуючись до загальноукраїнських заходів зі святкування Дня Європи в Україні.

Фестиваль країн Європи, започаткований громадськими організаціями «Жменя» та «Євроклуб», проходить за підтримки міського голови Олександра Соколова у тісній співпраці громадськості та управлінь міської ради: культури, освіти, стратегічного розвитку міста та туризму. Щороку захід збирає шкільні європейські клуби, творчі колективи та просто небайдужих мешканців міста, щоб долучитись до історії, культури та традицій країн Європи.

16 травня у Центральному парку культури та відпочинку, незважаючи на прохолодну погоду, було тепло та затишно від щирих посмішок та гарного настрою.

Традиційно шкільні європейські клуби підготували виставку-презентацію країн Європи за наступними номінаціями:
- творчий виступ (представлення творчого номеру з культурної спадщини країни, яку команда представляє);
- оформлення тематичної експозиції, що розповідає про одну з країн Європи;
- малюнок на папері.

Цього року виставка проходила під гаслом «Жіночий образ Європи», оскільки в цей же день у Центральному парку проходив ярмарок «Що може жінка!» до Міжнародного дня сім’ї, організований Спілкою жінок міста Чернігова та Чернігівською Лігою ділових та професійних жінок.

Під час проведення виставки та ярмарку проводились конкурси, вікторини, майстер-класи для всіх бажаючих, а також творча програма у виконанні аматорських та професійних творчих колективів та виконавців. Протягом дня працювали творчі майстерні від обласного центру ремесел, відбувались покази колекцій одягу від чернігівських професійно-технічних училищ.

Перший заступник Чернігівського міського голови Микола Миргородський привітав учасників та гостей фестивалю, переглянув виставку шкільних євроклубів та ярмарок й відмітив, що "поєднання експозиції з ярмарком, присвяченим жінці, дало новий творчий поштовх фестивалю, відкривши чарівні та неповторні жіночі образи європейських країн".

Останні новини Чернігівщини

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах 11:01

15 квітня відбулася традиційна інформаційна онлайн-зустріч регіональної проєктної МЕРежі, організована Агенцією регіонального розвитку.

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей 09:50

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня, відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 09:45

15 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

До бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал надійшло 723 млн грн

До бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал надійшло 723 млн грн 09:37

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 15 квітня схвалив представлений Звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.