Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 21:56:33

Жіночий образ Дня Європи в Чернігові

19.05.2015   08:22Агенцiя

Сьомий рік поспіль в третю суботу травня Чернігів розквітає кольорами всіх європейських країн, тим самим приєднуючись до загальноукраїнських заходів зі святкування Дня Європи в Україні.

Фестиваль країн Європи, започаткований громадськими організаціями «Жменя» та «Євроклуб», проходить за підтримки міського голови Олександра Соколова у тісній співпраці громадськості та управлінь міської ради: культури, освіти, стратегічного розвитку міста та туризму. Щороку захід збирає шкільні європейські клуби, творчі колективи та просто небайдужих мешканців міста, щоб долучитись до історії, культури та традицій країн Європи.

16 травня у Центральному парку культури та відпочинку, незважаючи на прохолодну погоду, було тепло та затишно від щирих посмішок та гарного настрою.

Традиційно шкільні європейські клуби підготували виставку-презентацію країн Європи за наступними номінаціями:
- творчий виступ (представлення творчого номеру з культурної спадщини країни, яку команда представляє);
- оформлення тематичної експозиції, що розповідає про одну з країн Європи;
- малюнок на папері.

Цього року виставка проходила під гаслом «Жіночий образ Європи», оскільки в цей же день у Центральному парку проходив ярмарок «Що може жінка!» до Міжнародного дня сім’ї, організований Спілкою жінок міста Чернігова та Чернігівською Лігою ділових та професійних жінок.

Під час проведення виставки та ярмарку проводились конкурси, вікторини, майстер-класи для всіх бажаючих, а також творча програма у виконанні аматорських та професійних творчих колективів та виконавців. Протягом дня працювали творчі майстерні від обласного центру ремесел, відбувались покази колекцій одягу від чернігівських професійно-технічних училищ.

Перший заступник Чернігівського міського голови Микола Миргородський привітав учасників та гостей фестивалю, переглянув виставку шкільних євроклубів та ярмарок й відмітив, що "поєднання експозиції з ярмарком, присвяченим жінці, дало новий творчий поштовх фестивалю, відкривши чарівні та неповторні жіночі образи європейських країн".

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року