Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 11:33:19

Лабораторія протитуберкульозного диспансеру без реактивів?

19.05.2015   08:08Агенцiя

КЛПЗ Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер не зміг закупити препарати фармацевтичні (реактиви для лабораторії) на суму 80 000 грн., про що повідомляє «Вісник державних закупівель».

6 травня конкурсний комітет лікарні прийняв рішення відмінити торги, тому що після детального розгляду запиту цінових пропозицій було виявлено помилку. Відповідно до ст. 30 Закону України «Про здійснення державних закупівель» - неможливість усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель, було прийнято рішення про відміну процедури закупівлі. Однак, ні про зміст помилки, ні про учасників закупівлі в документах нічого не сказано. 

За цей рік це вже 4 спроба лікарні закупити необхідні товари. Попередні три закупівлі були більш вдалими. Протитуберкульозний диспансер вже підписав договори на постачання предметів одягу та аксесуарів одягу з вулканізованої гуми (рукавички латексні оглядові та хірургічні), препаратів фармацевтичних (бинтів, бинтів гіпсових, вати, марлі, пластиру медичного на тканинній основі, кетгут)та постачання інструментів і приладів медичних, хірургічних та стоматологічних.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра, який під час нересту незаконно добув 19 кг риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра, який під час нересту незаконно добув 19 кг риби 11:28

16 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на озері поблизу с. Смолин Гончарівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів 11:05

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах 11:01

15 квітня відбулася традиційна інформаційна онлайн-зустріч регіональної проєктної МЕРежі, організована Агенцією регіонального розвитку.

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей 09:50

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня, відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини.