Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 07:00:34

Лабораторія протитуберкульозного диспансеру без реактивів?

19.05.2015   08:08Агенцiя

КЛПЗ Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер не зміг закупити препарати фармацевтичні (реактиви для лабораторії) на суму 80 000 грн., про що повідомляє «Вісник державних закупівель».

6 травня конкурсний комітет лікарні прийняв рішення відмінити торги, тому що після детального розгляду запиту цінових пропозицій було виявлено помилку. Відповідно до ст. 30 Закону України «Про здійснення державних закупівель» - неможливість усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель, було прийнято рішення про відміну процедури закупівлі. Однак, ні про зміст помилки, ні про учасників закупівлі в документах нічого не сказано. 

За цей рік це вже 4 спроба лікарні закупити необхідні товари. Попередні три закупівлі були більш вдалими. Протитуберкульозний диспансер вже підписав договори на постачання предметів одягу та аксесуарів одягу з вулканізованої гуми (рукавички латексні оглядові та хірургічні), препаратів фармацевтичних (бинтів, бинтів гіпсових, вати, марлі, пластиру медичного на тканинній основі, кетгут)та постачання інструментів і приладів медичних, хірургічних та стоматологічних.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.