Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 серпня, 14:27:15

11 громадян Чернігова задекларували доходи понад 1 мільйон гривень

16.05.2015   10:35Агенцiя

Підведені підсумки «Деклараційної кампанії-2015».

30 квітня завершилася кампанія декларування доходів громадян за підсумками 2014 року. За весь період декларування фахівцями ДПІ у м. Чернігові було проведено чимало заходів, що сприяли та забезпечували обслуговування громадян для добровільного та своєчасного подання ними декларацій.

Податківцями проводилися семінари для платників податків, сеанси телефонного зв’язку „гаряча лінія”, Інтернет-семінари, брифінги, надавалися безоплатні консультації щодо заповнення та подання податкової декларації тощо.

«За результатами деклараційної кампанії, яка тривала з 1 січня до 1 травня 2015 року до ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області подали декларації 3231 мешканць нашого міста та задекларували доходи на суму 326,9 мільйонів гривень»,- повідомив начальник ДПІ у м. Чернігові Федір Уляненко.

Серед них 2145 громадян, які отримали різні види доходів, що підлягають обов’язковому декларуванню. Ці громадяни задекларували 277,4 мільйонів гривень доходу і відповідно самостійно визначили до сплати в бюджет 4,8 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

Значну кількість, а саме 1220 декларацій, подано громадянами у результаті отриманого доходу у вигляді спадщини (дарування), сума податку на доходи фізичних осіб складає майже 3,3 мільйонів гривень.

11 громадян міста Чернігова задекларували доходи понад 1 мільйон гривень та визначили до сплати у бюджет 250 тисяч гривень податку. Щодо доходів отриманих від здачі в найм нерухомого майна подано 154 декларації на суму до сплати податку в бюджет 161,6 тисяч гривень.

Протягом деклараційної кампанії громадяни міста також добровільно декларували доходи, отримані від надання різноманітних послуг населенню минулого року, зокрема: ремонт виробів, відеозйомка, пошиття одягу, музичний супровід та інше.

Нагадаємо, що фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня 2015 року сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій нею річній податковій декларації.
Крім того мешканці міста декларували свої доходи з метою використання права на податкову знижку, передбачену Податковим кодексом України. Найчастіше використовують це право громадяни, які сплачують кошти закладам освіти за навчання та громадяни, які бажають повернути частину суми процентів, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом. За результатами проведених деклараційних розрахунків сума до повернення на даний час складає 1,2 мільйони гривень по 1086 громадянам.

Щоб скористатися правом на податкову знижку, потрібно не пізніше 31 грудня 2015 року подати річну податкову декларацію із зазначенням конкретних сум здійснених витрат.
Роз’яснення та консультації з питань декларування можна отримати у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Кирпоноса, буд. 28, І поверх, каб. № 5, 8 та за тел.:65-28-53,65-28-25,15-07.

«Добровільне декларування доходів громадян є світовим трендом. Висловлюємо слова вдячності тим чернігівцям, які сумлінно виконали свій конституційний обов’язок та своєчасно подали декларацію. Бажаємо нашим громадянам аби їх доходи постійно зростали, а із ростом доходів – їх активність у декларуванні й збільшенні надходжень до бюджету»,- резюмував Федір Уляненко.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські спільно з СБУ завадили незаконному перетину державного кордону

Поліцейські спільно з СБУ завадили незаконному перетину державного кордону 09:40

Два мешканці Чернігова за грошову винагороду запропонували знайомому переправити його через державний кордон. В ході спроби перетину поліцейські спільно з співробітниками СБУ затримали правопорушників.

Порушник з Менщини за незаконно виловлені 10 кг риби сплатить понад 230 тис. грн

Порушник з Менщини за незаконно виловлені 10 кг риби сплатить понад 230 тис. грн 09:33

11 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками ГУНП у Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

1000 шлюб у Чернігові - шлюб військового

1000 шлюб у Чернігові - шлюб військового 09:27

Спеціалісти відділу державної реєстрації актів цивільного стану міста Чернігова сьогодні зареєстрували 1000 шлюб - ювілейною парою стали військовий Дмитро та його кохана Аліна.

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців планує відремонтувати на Чернігівщині півтори тисячі будинків

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців планує відремонтувати на Чернігівщині півтори тисячі будинків 09:25

На Чернігівщині наступного тижня під егідою Управління Верховного комісара ООН у справах біженців розпочинається ремонт будинків в одному з найбільш постраждалих мікрорайонів обласного центру — Бобровиці.

Передано до суду справу щодо завдання тяжких тілесних  ушкоджень сусідці

Передано до суду справу щодо завдання тяжких тілесних ушкоджень сусідці 09:23

За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури завершено досудове розслідування щодо жителя міста Прилуки за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 КК України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини