Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 20:56:59

Операція "Акциз-2015"

15.05.2015   11:07Агенцiя

У квітні 2015 року розпочато операцію «Акциз-2015», метою якої є очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікату та незаконно ввезеної на територію України підакцизної продукції, збільшення надходжень акцизного податку до Державного бюджету, активізації заходів із протидії незаконному обігу підакцизних товарів.

Так, в рамках операції «Акциз-2015» оперативними співробітниками ДПІ у м. Чернігові проводяться заходи направленні на перекриття каналів незаконного постачання в Україну підакцизних товарів, зокрема спирту, що надходить з Російської Федерації, а також тютюнових виробів іноземного виробництва.

Слід зазначити, що при реалізації фальсифікованого алкоголю бюджет зазнає відчутних втрат у вигляді несплаченого акцизного податку, а крім того на небезпеку наражається життя і здоров’я громадян, адже фальсифікат виробляють в антисанітарних умовах та з непридатної сировини.
   
Оперативне управління ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області звертається до жителів м. Чернігова та Чернігівської області з проханням повідомляти про факти незаконного обігу підакцизних товарів за тел.: 652-806, 652-813 та у письмовій формі відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини