Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 01:40:28

Вогнеборці під час ліквідації пожежі врятували 90-річну власницю квартири

15.05.2015   11:05

15 травня о 07:45 у Прилуках до міськрайонного відділу Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир чотириповерхового житлового будинку по вул. Київська, 144.

Телефонувала з мобільного телефону та кликала на допомогу 90-річна прикута до ліжка господарка помешкання.

Оперативно за викликом до місця пригоди прибуло відділення 12-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Вогнеборці у захисних протигазах потрапили у щільно задимлене помешкання на другому поверсі та врятували стареньку.

Бригадою швидкої медичної допомоги жінку з опіками 25% тіла IV ступеня доставили до Прилуцької міської лікарні. Її стан медпрацівники оцінюють, як стабільний середньої тяжкості.

Завдяки оперативним діям вогнеборців пожежу в квартирі о 07:53 локалізували, а о 08:20 остаточно ліквідували та врятували майно господарки.

Як з'ясувалося, причиною виникнення пожежі послужила необережність у поводженні з вогнем власниці помешкання. Жінка, яка проживала самотньо, залишила на ніч запалену свічку. Остання згодом впала та спричинила загоряння спалимих речей. По факту пожежі проводиться розслідування.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини