Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 23:16:18

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

15.05.2015   10:10Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 14 травня по 08 годину 15 травня 2015 року.

Пожежі: зареєстровано 3 пожежі в житловому секторі.  Вогнем знищено 1 та пошкоджено 2 будівлі. Причинами пожеж стало необережне поводження з вогнем, коротке замикання електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.
 

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
15 травня 2015 року по м. Чернігову та області очікуються грози, місцями посилення вітру до 15-20 м/с, вночі – сильний дощ.
 
Прогноз погоди на 15 травня 2015 року
Хмарна погода з проясненнями, вночі сильний дощ, вдень дощ, гроза. Вітер північно-західний 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура по області вночі
6-11º, вдень 12-17º тепла. По Чернігову температура вночі 8-10º, вдень 14-16º тепла.
 
Прогноз пожежної небезпеки
Пожежна небезпека в лісах області  очікується 1 класу (відсутня пожежна небезпека).
 
Радіаційний фон на території області складає: м. Чернігів - 12 мкр/год,
м. Щорс - 11 мкр/год, с. Покошичі - 11 мкр/год, м. Семенівка - 10 мкр/год, м. Ніжин -
11 мкр/год, м. Прилуки - 12  мкр/год, м. Остер - 11 мкр/год.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини