Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:20:06

У полі зору обласної ради – охорона тваринного світу

15.05.2015   08:32Агенцiя

14 травня відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки проекту «Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Чернігівській області на 2014-2020 роки».

Провів засідання заступник голови обласної ради і керівник робочої групи Валентин Мельничук. У заході взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур, в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Катерина Тканко, представники громадськості та організацій захисту тварин.

Під час засідання було обговорено низку наболілих питань. Зокрема, мова йшла про механізми впровадження Правил утримання собак і котів, реєстрацію та щеплення домашніх і безпритульних тварин. Учасники робочої групи наголошували, що першочерговим кроком у цій справі має бути проведення саме реєстрації домашніх тварин, яка передбачена «Програмою охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Чернігові на 2011-2015 роки», прийнятою рішенням Чернігівської міської ради.

У своїх виступах громадські активісти наголошували на необхідності формування в суспільстві гуманного ставлення до тварин, проведення інформаційно-просвітницьких та виховних заходів із залученням засобів масової інформації. Члени робочої групи дійшли висновку щодо важливості порушених проблем та необхідності продовження діяльності по здійсненню постійного моніторингу охорони тваринного світу.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.