Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 серпня, 16:40:31

У полі зору обласної ради – охорона тваринного світу

15.05.2015   08:32Агенцiя

14 травня відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки проекту «Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Чернігівській області на 2014-2020 роки».

Провів засідання заступник голови обласної ради і керівник робочої групи Валентин Мельничук. У заході взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур, в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Катерина Тканко, представники громадськості та організацій захисту тварин.

Під час засідання було обговорено низку наболілих питань. Зокрема, мова йшла про механізми впровадження Правил утримання собак і котів, реєстрацію та щеплення домашніх і безпритульних тварин. Учасники робочої групи наголошували, що першочерговим кроком у цій справі має бути проведення саме реєстрації домашніх тварин, яка передбачена «Програмою охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Чернігові на 2011-2015 роки», прийнятою рішенням Чернігівської міської ради.

У своїх виступах громадські активісти наголошували на необхідності формування в суспільстві гуманного ставлення до тварин, проведення інформаційно-просвітницьких та виховних заходів із залученням засобів масової інформації. Члени робочої групи дійшли висновку щодо важливості порушених проблем та необхідності продовження діяльності по здійсненню постійного моніторингу охорони тваринного світу.

Останні новини Чернігівщини

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками 15:10

У Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові 15:01

6 серпня в Чернігові у козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України відповідно вимог карантину та рекомендацій Чернігівської облдержадміністрації проведено традиційну панахиду за усіма воїнами, які в ЛИПНІ 2020 року загинули в боях за незалежність України.

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА 14:50

Підприємства області в січні–червні 2020 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 15301,5 млн.грн.

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального 14:44

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області у взаємодії зі слідчими ДФС викрили організовану групу, яка налагодила нелегальне виробництво і продаж фальсифікованих нафтопродуктів у промислових обсягах. «Прибуток» фігурантів становив майже 2 мільйони гривень щомісяця.

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі 14:31

6 серпня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки Третього Форуму регіонів України та Білорусі.