Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 12:05:23

На захисті прав громадян

14.05.2015   16:30Агенцiя

12 червня відбулося чергове засідання Консультативної Ради при прокуратурі Чернігівської області.

Вперше на засідання прибув великий «десант» працівників прокуратури на чолі із новопризначеним прокурором Чернігівської області старшим радником  юстиції  Носенко Віктором Олексійовичем. Він особисто познайомився з кожним із присутніх членів Консультативної Ради і представив своє бачення співпраці із представниками фахової громадськості Чернігівщини.

Питання Чернігівського Майдану, а саме: причетність посадових осіб самоврядування, представників правоохоронних органів, судової  та виконавчої влади  до протиправних дій проти активістів Чернігова – перше питання, на яке дав повну відповідь заступник прокурора області Івашко Сергій Володимирович. Чотири кримінальні впровадження тільки по цьому факту!  Ґрунтовно підготовлена доказова база дає всі шанси дійти до логічної  розв’язки по цьому питанню. Незаконне будівництво на Кордівці, порушення екологічного законодавства, притягнення до відповідальності посадових осіб самоврядування, державної влади, та бізнесу по факту діяльності «Домобудівника», незаконні тіньові оборудки з постачанням вугілля  на Чернігівщину, корупційні складові у діяльності посадових осіб та комерційних структур, зловживання владою, «сімейні» підряди у державних структурах  - це невеликий перелік питань, які піднімались  на засіданні.

Позиція сьогоднішнього керівництва прокуратури Чернігівської області  свідчить про відкритість  та бажання прозорої діяльності даної установи, але в межах дозволених Законом. Хочеться думати, що і інші працівники цієї правоохоронної структури будуть працювати чесно та віддано і не на користь показників і за вказівкою, а формуючи якісну доказову базу на стадії досудового розслідування або представляючи інтереси громадянина або держави у суді.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 11:45

Cпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька.

Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13

Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».

У Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій 10:50

У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».

Поліцейські оперативно розшукали зниклого 8-річного хлопчика з Бахмача 10:15

21 червня до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини, 2017 року народження, в м. Бахмач Ніжинського району

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини