Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 14:51:47

Операція "Нерест 2015" на водоймах Чернігівської області в розпалі

14.05.2015   13:55Агенцiя

Як свідчить практика інспекційної діяльності державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, враховуючи постійну роз’яснювальну роботу серед населення області, факти порушень природоохоронного законодавства несвідомими громадянами під час весняно - літної заборони на лов водних біоресурсів все одно мають місце.

В ході проведення операції «Нерест 2015» на виконання окремого доручення Держекоінспекції  України на території Чернігівської області державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища спільно з громадськими інспекторами з охорони довкілля та співробітниками УМВС виявлено 21 порушення правил рибальства. На порушників складено 21 адміністративний протокол, з яких 6 направлено на розгляд до судових органів. Накладено штрафів на загальну суму 1 тис. 785 грн.

Збитки, завдані навколишньому природному середовищу внаслідок незаконного вилову риби становлять 18 тис. 343 грн. У порушників вилучено 46,8 кг незаконно  виловленої риби та 110 заборонених знарядь лову та порушено 1 кримінальну справу по статті 249 Кримінального кодексу України.
   
Державна  екологічна інспекція у Чернігівській області нагадує, що операція «Нерест 2015» на водоймах області триває, і закликає громадян бути свідомими, дбати про природу рідного краю, про її природні багатства та замислюватись про наслідки своїх дій.

Останні новини Чернігівщини

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

Чернігівські громади та польські гміни: ПРЯМУЄМО РАЗОМ

Чернігівські громади та польські гміни: ПРЯМУЄМО РАЗОМ 14:24

Протягом 5 днів на Чернігівщині перебуватиме офіційна делегація представників Асоціації гмін басейну річки Віслока (Польща).

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту 12:07

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 16 вересня, створив конкурсний комітет для проведення конкурсу з визначення оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті Чернігова та затвердив його персональний склад.

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті 11:57

Співробітники ювенальної превенції поліції Чернігівщини провели профілактичний безпековий урок на свіжому повітрі для учнів п’ятих та шостих класів семенівської школи №1.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини