Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 04:42:20

Бюджет отримав майже 422 млн. грн. від платників Чернігова

14.05.2015   07:58

Про це повідомив начальник ДПІ у м. Чернігові Федір Уляненко.

Підсумовуючи роботу інспекції за чотири місяці 2015 року він поінформував, що надходження податків, зборів та обов’язкових платежів за січень-квітень 2015 року склали 421,8 мільйонів гривень і зросли у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 100,7 мільйонів гривень. З них 220,6 мільйонів гривень надійшло до Державного бюджету. Це на 86,8 мільйонів гривень більше, ніж за відповідний період 2014 року.

Серед податків, які формують дохідну частину Державного бюджету, питому вагу склали: ПДВ – 115,2 мільйонів гривень (майже 52,2%), ПДФО – 46,4 мільйонів гривень (21,0%), податок на прибуток – 34,6 мільйонів гривень (15,7%). У той же час, з початку року платникам податків на рахунки відшкодовано 60,8 мільйонів гривень податку на додану вартість. На зміцнення обороноздатності країни платниками Чернігова перераховано до бюджету 17,4 мільйонів гривень військового збору.

Місцевий бюджет наповнився на 201,2 мільйонів гривень, або на 7,4% більше проти надходжень 2014 року. Приріст до минулорічного показника склав 13,9 мільйонів гривень. Домінуючим у формуванні місцевого бюджету залишається податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого в загальній сумі надходжень місцевого бюджету склала 54,4% або понад 109,5 мільйонів гривень.

“Дуже важливим на сьогодні є дотримання кожним роботодавцем законодавства про працю, недопущення зменшення законодавчо встановленого розміру оплати праці, виплати заробітної плати в “конвертах” та скорочення відрахувань до бюджету”, – акцентував керівник міської податкової.

За рахунок плати за землю місцевий бюджет наповнився майже на 31,2 мільйонів гривень.
Забезпечено позитивну динаміку сплати єдиного податку. Внесок від юридичних, фізичних осіб та сільгосппідприємств – платників спрощеної системи оподаткування – 27,3 мільйонів гривень.

Одне з перспективних джерел наповнення місцевого бюджету – акцизний податок з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів. За чотири місяці поточного року платниками сплачено 16,5 мільйонів гривень акцизу.

“Наповнення місцевого бюджету – пріоритетний напрям роботи податківців. Колектив інспекції докладає усіх зусиль, щоб зберегти позитивні результати надходжень до бюджету міської громади”, – зазначає посадовець.

На особливому контролі фахівці інспекції тримають сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Протягом січня-квітня 2015 року надійшло 415,1 мільйонів гривень єдиного внеску.

Також керівник податкової міста поділився результатами співпраці з платниками по досягненню податкового компромісу. За його словами, процедурою податкового компромісу скористалися 49 платників податків, зареєстрованих у ДПІ у м. Чернігові.

У документах, поданих ними, збільшено податкові зобов’язання на загальну суму у 44,8 мільйонів гривень, у тому числі з податку на додану вартість на 22,5 мільйонів гривень і з податку на прибуток підприємств на 22,4 мільйонів гривень. Відповідно, сума, що підлягає сплаті до Державного бюджету, склала 1,5 мільонів гривень, які повністю перераховано до бюджету.

“Хочеться подякувати представникам бізнесу міста, які у цей скрутний для всіх час добросовісно виконують покладені на них обов’язки по сплаті податків. Зараз, як ніколи раніше, потрібна консолідація зусиль, спрямована на забезпечення податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів”, – підкреслив Федір Уляненко.

Останні новини Чернігівщини

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

 Корюківські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень знайомій

Корюківські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень знайомій 12:03

Перед судом постане 45-річний мешканець одного з сіл Корюківського району, який забив до смерті літню жінку. За такі дії зловмиснику загрожує до десяти років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини