Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 жовтня, 07:02:03

Прокуратура зобов’язала підрядника встановити в Срібнянській лікарні твердопаливнії котел

09.05.2015   09:53

За позовом прокуратури Господарський суд Чернігівської області 30 квітня прийняв рішення на користь Срібнянської центральної районної лікарні.

Цим рішенням він зобов’язав одне з підприємств Чернігова виконати умови укладеного кілька років тому договору та встановити в Срібнянській ЦРЛ альтернативний твердопаливний котел, а також виконати пусконалагоджувальні роботи для його подальшої експлуатації.
 
Ще у 2009 році між лікарнею та цим підприємством укладено договір підряду, який фінансувався з державного бюджету та передбачав, у тому числі, встановлення такого котла. Додатковий котел на твердому паливі мав допомогти лікарні не тільки в нагріванні приміщення, а і в економії бюджетних коштів.
 
Строк виконання договору сплинув ще у 2011 році, виконані роботи оплачено, однак Срібнянська лікарня не мала змоги користуватися альтернативним паливом через те, що установлений котел був непридатний для експлуатації.
 
Незважаючи на численні звернення головного лікаря ЦРЛ, у тому числі до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, альтернативний твердопаливний котел так і не було введено в експлуатацію.
 
Внаслідок неналежного виконання договору лікувальний заклад позбавлений можливості користуватися альтернативним видом опалення.
 
На сьогодні державні інтереси поновлено завдяки прокурорському втручанню та справедливому судовому рішенню. Підрядник має завершити роботи за рішенням суду.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини