Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 09:26:32

"ДемАльянс" відстояв права та інтереси пасажирів громадського транспорту в суді

06.05.2015   17:20Агенцiя

Деснянський районний суд м. Чернігова сьогодні, 6 квітня, за позовом ДемАльянсу визнав незаконним рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради №76 від 30.03.2015 року «Про вартість проїзду у пасажирському міському транспорті міста».

Розгляд справи тривав майже дві години, де суддя розбиралася зі справою, після чого була прийнята постанова про задоволення позову Чернігівської обласної організації партії ДемАльянс і визнати незаконним та скасувати рішення виконавчого комітету міськради про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті.

Отже, згідно постанови суду, чернігівці зможуть користуватися громадським транспортом по старим тарифам тільки через 10 днів, в разі, якщо Чернігівська міська рада не подаватиме апеляцію, як це передбачено даною постановою. Якщо ж міськрада подаватиме апеляцію, нові тарифи діятимуть до рішення Апеляційного суду.

Перемога в суді – це є перший крок до зрушень в транспортній системі Чернігова: прозорі тарифи, якісне обслуговування, пріоритет комунальному електротранспорту та дотримання реального балансу інтересів між суб’єктами господарювання та правами пасажирів. Перегляду підходів потребують не лише транспортна система, а й управління всім містом.

Тому представники ДемАльянсу продовжують працювати далі і створювати разом з активними мешканцями Чернігова, та сприяння місцевої влади дісно гідні умови пасажирських перевезень і для персоналу громадського транспорту і для мешканців міста.

Висловлюємо щиру подяку всім громадським організаціям та небайдужим чернігівцям, що у різний спосіб долучились до вирішення транспортного питання в місті.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.