Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 09:11:07

"ДемАльянс" відстояв права та інтереси пасажирів громадського транспорту в суді

06.05.2015   17:20Агенцiя

Деснянський районний суд м. Чернігова сьогодні, 6 квітня, за позовом ДемАльянсу визнав незаконним рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради №76 від 30.03.2015 року «Про вартість проїзду у пасажирському міському транспорті міста».

Розгляд справи тривав майже дві години, де суддя розбиралася зі справою, після чого була прийнята постанова про задоволення позову Чернігівської обласної організації партії ДемАльянс і визнати незаконним та скасувати рішення виконавчого комітету міськради про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті.

Отже, згідно постанови суду, чернігівці зможуть користуватися громадським транспортом по старим тарифам тільки через 10 днів, в разі, якщо Чернігівська міська рада не подаватиме апеляцію, як це передбачено даною постановою. Якщо ж міськрада подаватиме апеляцію, нові тарифи діятимуть до рішення Апеляційного суду.

Перемога в суді – це є перший крок до зрушень в транспортній системі Чернігова: прозорі тарифи, якісне обслуговування, пріоритет комунальному електротранспорту та дотримання реального балансу інтересів між суб’єктами господарювання та правами пасажирів. Перегляду підходів потребують не лише транспортна система, а й управління всім містом.

Тому представники ДемАльянсу продовжують працювати далі і створювати разом з активними мешканцями Чернігова, та сприяння місцевої влади дісно гідні умови пасажирських перевезень і для персоналу громадського транспорту і для мешканців міста.

Висловлюємо щиру подяку всім громадським організаціям та небайдужим чернігівцям, що у різний спосіб долучились до вирішення транспортного питання в місті.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.