Молодик на весіллі наніс гостю смертельних побоїв
Працівники Носівського райвідділу УМВС в Чернігівській області вирахували винуватця смерті ніжинця, який приїхав на весілля.
До чергової частини Носівського райвідділу міліції надійшло повідомлення про смерть 23-річного жителя Ніжина. Слідчо-оперативна група виявила на тілі померлого сліди побиття. Судмедекспертиза встановила, що причиною смерті став крововилив у головний мозок, спричинений ударом тупим предметом в шию (район сонної артерії).
Чоловік приїхав в гості до свого товариша в одне з сіл Носівського району аби відсвяткувати весілля знайомого. Протягом кількох днів гість разом з товаришем вживав спиртні напої. На весіллі у нього виник конфлікт з невідомим, що переріс у бійку.
Під ранок гість із товаришем повернулися додому відпочивати, а близько полудня господиня виявила, що ніжинець помер.
Оперативники встановили коло осіб, з якими того вечора контактував померлий. Серед них був і 20-річний місцевий житель, який на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин розпочав з потерпілим бійку. В ході сутички чоловік завдав чоловіку ударів руками в область голови та шиї, чим спричинив тілесні ушкодження, від яких той помер.
Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) - карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.