Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 11:44:14

Житловий сектор під пильним оком МНС та Держтехногенбезпеки

16.02.2012   14:26Агенцiя

В умовах низьких температур ситуація з пожежами і загибеллю людей на них у Чернігівській області набула особливої гостроти. Щодня в житловому секторі громадян через порушення протипожежних вимог при влаштуванні та експлуатації приладів пічного опалення й електрообладнання реєструються по 6-8 пожеж.

Також однією з головних причин їх виникнення залишається необережність громадян у поводженні з вогнем, найчастіше при палінні в ліжку, особливо у нетверезому стані. З початку року на Чернігівщині виникло 217 пожеж, що на 77,8% більше ніж за аналогічний період минулого року. На 47% збільшилась кількість трагічних випадків, що призвело до загибелі 25 громадян, ще двоє отримали травми.

З огляду на це, співробітниками управлінь МНС та Держтехногенбезпеки в Чернігівській області приділяється певна увага щодо профілактики пожеж в житловому секторі громадян. Через наявні засоби масової інформації висвітлюються застереження, доводяться основні вимоги безпеки у побуті. Вживаються і практичні заходи, адже є такі версти населення, які не читають газет, не слухають радіо та не дивляться телевізор. Тож 15 лютого рейдовою бригадою зазначених управлінь спільно з представниками засобів масової інформації було проведено практичне відпрацювання приватного житлового сектору с. Радянська Слобода, що під Черніговом. Основною метою даного заходу було доведення до мешканців основних вимог безпечної поведінки у побуті та надання допомоги у покращенні протипожежного стану їхніх помешкань. Адже як свідчить статистика, переважна кількість пожеж та трагічних випадків виникає в будинках так званої “група ризику”: осіб похилого віку, інвалідів, багатодітних та неблагонадійних родин. Тож, саме цій категорії громадян приділялась особлива увага. Під час відвідувань помешкань перевірявся стан приладів опалення та електромережі, незадовільний стан яких в будь-яку мить може призвести до трагедії. Фахівці рейдової бригади вказували людям на наявні протипожежні недоліки, роз’яснювали основні правила безпечної поведінки у побуті та вручали відповідні листівки, пам’ятки.

Такі практичні заходи проводяться постійно і охоплюють населені пункти області, де спостерігається зростання кількості пожеж і трагічної статистики на них, адже головним їх завданням є збереження життя та здоров’я громадян. Сподіваємось, що після таких рейдових відпрацювань мешканці області будуть більш відповідально ставитись до вимог пожежної безпеки, а це в свою чергу допоможе зменшити кількість пожеж й трагічних випадків.

Рейдова бригада фахівців територіального управління МНС та управління Держтехногенбезпеки в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА 10:33

У 2020 році в Чернігівській області народилися 5925 малюків (3010 хлопчиків та 2915 дівчаток). Щоденно на світ з’являлися, у середньому, 16 немовлят. Дві третини дітей народилися у містянок.

У Чернігові сформують підрозділ тероборони

У Чернігові сформують підрозділ тероборони 10:26

Про формування в Чернігові підрозділу територіальної оборони 13 квітня на розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив військовий комісар міста Олег Гончарук.