Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 11:01:47

Сумлінні платники податків визначені на Чернігівщині

30.04.2015   12:28Агенцiя

Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків - 2014» проводиться у два тури - на обласному та всеукраїнському рівнях. Рейтингова комісія вже визначила переможців обласного рівня.

Як зазначив голова Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Чернігівській області Михайло Назаренко, визначалися кращі серед кращих у трьох категоріях – серед малих, середніх та великих підприємств.

При визначенні переможців, як передбачено умовами рейтингу, враховували суми сплачених податків за останній бюджетний рік, податкову дисципліну, співвідношення суми податку на прибуток до отриманих доходів, кількість робочих місць, середню заробітну плату по підприємству тощо.

На Чернігівщині першість у рейтингу «Сумлінні платники податків -2014» вибороли десять підприємств. Переможці працюють в аграрній, будівельній галузях, переробній промисловості, в торгівлі, у сфері послуг, а також займаються фінансовою та страховою діяльністю.

Шість підприємств Чернігівщини візьмуть участь у рейтингу на всеукраїнському рівні.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.