Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 січня, 04:25:56

Молодь за мир та за здоровий спосіб життя

25.04.2015   09:51Агенцiя

Під таким гаслом відбулась руханка на Красній площі Чернігова. Підтримку здорового способу життя юні учасники акції продемонстрували гімнастичними вправами під активну музику. Як треба рухатись – показували власним прикладом.

Пострибати під музику на Красній площі зібралась молодь різного віку – від школярів початкової школи до студентів. Захід відбувся за ініціативи волонтерського руху та підтримки влади. Мета проекту – залучити молодь до занять фізичною культурою та спортом, здорового способу життя та активного відпочинку.
 
Організатори зазначили, фізична культура – це перший крок до фізичного й морального здоров’я. Вони наголошують, здорова людина живе повноцінним життям і приносить велику користь суспільству.
 
Спершу учасникам продемонстрували майстер-клас вправ ранкової руханки, яку вони зможуть самостійно виконувати щодня, аби бути здоровими.
 
В рамках акції «Do you like Olimpians», діти разом з майстрами спорту з гімнастики виконували комплекс вправ, розроблений відомою олімпійською чемпіонкою Ганною Безсоновою. А потім гімнастику змінив рукопашний бій.
 
Учасники та їх наставники були в захваті від цього веселого масового спортивного дійства. Хочуть, щоб таких заходів в Чернігові проводилось як можна більше.
 
Дивлячись, як радісно та вправно діти виконують вправи, розумієш, що наша молодь за здоровий спосіб життя. Бо знають — здорова нація – успішна країна!

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.